reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny proszę o radę. Wiem, że to może nie ten wątek ale potrzebuje obiektywnej opinii. Wykonalam test baby check z krwi 11 dni przed spodziewaną miesiączki. Nie wiem czy to nie za wcześnie. Ale wydaje mi się że na tym teście widzę taki bardzo słaby cień drugiej kreski. Powiedzcie mi czy wy też to widzicie? Czy ja sobie to wkrecam? Tak szczerze mówiąc wolalabym teraz nie być w ciąży. Ale proszę o opinię czy wy też się dopatrzylyscie czegokolwiek czy to tylko moja podświadoma wyobraźnia?Zobacz załącznik 1227480
11 dni przed @? Serio? Ile dni po owulacji? 2 czy 3? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Postaram się być łagodna i wyrozumiała... Jeśli uprawiałaś seks bez zabezpieczeń i doszło do wtrysku, to jeśli plemnik spotkał się z komórką jajową i udało się mu ją zapłodnić to z tej komórki zarodek zagnieździ się (jeśli się zagnieździ) między 6 a 12 dniem po owulacji. Czyli do dnia miesiączki może jeszcze nie być zagnieżdżony. A beta wydziela się dopiero od momentu zagnieżdżenia. Poza tym testy domowe z krwi nie są wiarygodne. Lepiej iść do lab bądź zrobić test sikany.
 
Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że przez te 11 dni może się jeszcze wiele wydarzyć i nawet jeśli teraz test jest negatywny to w dniu spodziewanej @ może być już pozytywny?
Tak wiem. Dzięki za odpowiedź ☺
11 dni przed @? Serio? Ile dni po owulacji? 2 czy 3? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Postaram się być łagodna i wyrozumiała... Jeśli uprawiałaś seks bez zabezpieczeń i doszło do wtrysku, to jeśli plemnik spotkał się z komórką jajową i udało się mu ją zapłodnić to z tej komórki zarodek zagnieździ się (jeśli się zagnieździ) między 6 a 12 dniem po owulacji. Czyli do dnia miesiączki może jeszcze nie być zagnieżdżony. A beta wydziela się dopiero od momentu zagnieżdżenia. Poza tym testy domowe z krwi nie są wiarygodne. Lepiej iść do lab bądź zrobić test sikany.
Wiem że to się wydaje niedorzeczne, dzięki za sprowadzenie mnie na Ziemię, chyba tego mi było trzeba :-).
 
U mnie też 4 dni @ i 5 lekkie plamienie 🙂 nic mnie nawet w tym cyklu nie bolało 🙂

Jak masz śluz zabarwiony to może @ się rozkręca i przyjdzie lada moment.
O jak ja bym chciała, żeby mnie nie bolało 🙄 ostatnimi czasy to już dwa dni przed boli mnie brzuch tak jak dawniej w okres, a w pierwszym dniu okresu to jest teraz dramat... Całe szczęście, że to tylko jeden dzień. Chociaż jak się nic nie zmieni i tak do menopauzy zostanie, to trochę się tych straconych dni nazbiera 😅
 
Ostatnio coś tu cicho pewnie temu że dziewczyny przeniosły się na zamknięta grupę. Póki co nie dolaczam bo boje się że się tam zasiedze ale w następnym cyklu spodziewajcie się prośby o dołączenie :-D
 
Ostatnio coś tu cicho pewnie temu że dziewczyny przeniosły się na zamknięta grupę. Póki co nie dolaczam bo boje się że się tam zasiedze ale w następnym cyklu spodziewajcie się prośby o dołączenie :-D

Nie polecam tam dołączać bo i tak Cię wyrzuca, jeżeli nie będziesz non stop pisać. Ja nie zdążyłam wszystkich wpisów przeczytać i po kilku godz mnie któraś wyrzuciła 🤷‍♀️ regulamin same sobie ustaliły i w sumie nie wiadomo jaki on jest 🙈 regulamin widmo 🤣 wiec ciężko się dostosować. Tam tylko wybrańcy 🙈
 
reklama
Do góry