reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? Ja mam dzisiaj 3dc i zastanawiam się czy jak zrobię w 5dc wszystkie hormony i AMH to wynik będzie wiarygodny? 🤔 Z tego co słyszałam to większość lekarzy zaleca robić dokładnie w 3dc, a ja dzisiaj nie mogę 🤷‍♀️
U mnie 4dc i końcówka @ 🎉😁 badania z tego co kojarzę to do 5dni można zrobić, jedynie AMH nie zależy od dnia cyklu. Jeśli w tym cyklu nie załapie to też będę musiała zacząć myśleć nad dalszą diagnostyką bo tak sobie kiedyś postanowiłam, że próbujemy 6cykli, a potem coś trzeba zacząć działać 🙂
Trzymam kciuki ✊
 
reklama
U mnie 4dc i końcówka @ 🎉😁 badania z tego co kojarzę to do 5dni można zrobić, jedynie AMH nie zależy od dnia cyklu. Jeśli w tym cyklu nie załapie to też będę musiała zacząć myśleć nad dalszą diagnostyką bo tak sobie kiedyś postanowiłam, że próbujemy 6cykli, a potem coś trzeba zacząć działać 🙂
Trzymam kciuki ✊
Dzięki bardzo ☺️ no ja właśnie jestem w 7 cyklu więc zaczynamy diagnostykę 😉 zazdroszczę 4 dniowego okresu u mnie to zazwyczaj 6-7 dni 🤦🏻‍♀️
 
Nie oznacza ze była, tylko ze prawdopodobnie była. Poziom prawdopodobieństwa jest bardzo wysoki, można domniemać ze rzeczywiście była i tak się zwykle przyjmuje, ale trzeba mieć na uwadze ten margines w razie W [emoji6] ja bym założyła, ze owu się odbyła [emoji6]
Najlepiej iść do gina on potwierdzi w 100%
 
Dzięki bardzo ☺️ no ja właśnie jestem w 7 cyklu więc zaczynamy diagnostykę 😉 zazdroszczę 4 dniowego okresu u mnie to zazwyczaj 6-7 dni 🤦🏻‍♀️
U mnie teraz 4 i 5 dzień to takie plamienia, no ale jeszcze pełni komfortu nie ma 😉 ogólnie to kiedyś też miałam okres 6 ale jakoś ise trochę zmieniło. Zgłosiłam to ginowi ale na podstawie badań, które miałam robione i obserwacji, powiedział, że jest ok i czasem tak bywa, że się zmienia, także dzięki temu jestem o dzień do przodu 😉
 
Ja to jestem trochę podłamana😔
@ miałam dostać 13.
To był pierwszy miesiąc z duphastonem
Test negatywny- a okresu jak nie ma tak nie ma, tylko leciutko zabarwiony śluz.
Wolałabym już dostać normalny okres.
A tu ani widu ani slychu(nic mnie nie boli i nic się nie zapowiada jak co miesiąc) 😒
 
U mnie dzis 20 dc przy cyklach 31 dniowych :) 5 cs . Teoretycznie jestem 4 dni po owu, ale w sumie nie wiem , bo w tym cyklu odpuściłam testy owu i myślenie o tym . Przytulanki były i są co 2 dni wiec zobaczymy 😉 od domniemanej owulacji codziennie pobolewa mnie podbrzusze , więc zaczynam zastanawiać czy coś może się nie poprzesuwało 🤔 20.01 koncze 31 lat i liczę na prezent, ale testować nie zamierzam przed terminem okresu .

Trzymam kciuki za wszystkie starające się 😘
 
Najlepiej iść do gina on potwierdzi w 100%

W 100% to tylko ciąża [emoji6] mi jeden w 100% potwierdził brak owulacji i w pewnym sensie miał racje. Na tamten dzień jej nie było, ale była później, pęcherzyk który wcześniej był dominujący rozpłynął się w powietrzu ale inny zdarzył jeszcze dojrzeć i pęknąć. Niemało tu było ciąż z cykli niby bezowulacyjnych wg ginekologów [emoji6]
 
Ja to jestem trochę podłamana[emoji17]
@ miałam dostać 13.
To był pierwszy miesiąc z duphastonem
Test negatywny- a okresu jak nie ma tak nie ma, tylko leciutko zabarwiony śluz.
Wolałabym już dostać normalny okres.
A tu ani widu ani slychu(nic mnie nie boli i nic się nie zapowiada jak co miesiąc) [emoji19]

Kiedy odstawiłas duphaston?
 
U mnie teraz 4 i 5 dzień to takie plamienia, no ale jeszcze pełni komfortu nie ma 😉 ogólnie to kiedyś też miałam okres 6 ale jakoś ise trochę zmieniło. Zgłosiłam to ginowi ale na podstawie badań, które miałam robione i obserwacji, powiedział, że jest ok i czasem tak bywa, że się zmienia, także dzięki temu jestem o dzień do przodu 😉
U mnie też 4 dni @ i 5 lekkie plamienie 🙂 nic mnie nawet w tym cyklu nie bolało 🙂
Ja to jestem trochę podłamana😔
@ miałam dostać 13.
To był pierwszy miesiąc z duphastonem
Test negatywny- a okresu jak nie ma tak nie ma, tylko leciutko zabarwiony śluz.
Wolałabym już dostać normalny okres.
A tu ani widu ani slychu(nic mnie nie boli i nic się nie zapowiada jak co miesiąc) 😒
Jak masz śluz zabarwiony to może @ się rozkręca i przyjdzie lada moment.
 
reklama
Do góry