reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Nie polecam tam dołączać bo i tak Cię wyrzuca, jeżeli nie będziesz non stop pisać. Ja nie zdążyłam wszystkich wpisów przeczytać i po kilku godz mnie któraś wyrzuciła 🤷‍♀️ regulamin same sobie ustaliły i w sumie nie wiadomo jaki on jest 🙈 regulamin widmo 🤣 wiec ciężko się dostosować. Tam tylko wybrańcy 🙈
Po 1 to zamknięta grupa. i owszem z dziewczynami same sobie ustaliłyśmy regulamin, bo uwaga ZAŁOŻYŁYŚMY GRUPĘ. Nie trzeba się udzielać non-stop 🤦‍♀️ a tylko napisać czasami coś. Dużo dziewczyn poczuło się tam pewniej i dużo prywatnych rzeczy piszą więc postanowiłyśmy, że osoby tylko obserwujące, nic nie piszące nie będą w grupie (chyba logiczne).
Ja czegoś bardzo tu nie rozumiem. Ciągle każda miała pretensje jak coś napisałam bez "buziek" dosłownie i dosadnie, a teraz nagle wszystkie gruboskórne się zrobiły 🤦‍♀️
Jest tutaj wątek staraczek? Jest. Czy dziewczyny potrzebowały zamkniętego wątku gdzie będą mogły sobie krzyczeć, żalić się, czuć się pewnie i bez oceniania? Potrzebowały i taki wątek dostały 💁‍♀️
PS
Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś założyła sobie grupę i przyjmowała kogo chcesz i jak chcesz, oraz ustaliła swój własny regulamin ☺️☺️
 
reklama
Hej dziewczyny. W ostatnim czasie trochę ucichłam na forum ale chętnie tutaj podczytuje, kiedy tylko mam czas. Pewnie wielokrotnie padało tutaj to pytanie, lecz jestem aktualnie w 1dc, szóstym cyklu starań i chciałabym w poniedziałek (3dc) wykonać badania z krwi, które może co nieco mi podpowiedzą, czy wszystkie hormony są w normie. Które z nich najlepiej zrobić?

@Gryfin , czytałam, że Twój lubu wybiera się na badanie nasienia do Invimed'u we Wrocławiu, mój też się zdecydował, że zrobi to badanie właśnie w tej klinice, dla własnej spokojności. 🙂

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu. 🙂
 
Po 1 to zamknięta grupa. i owszem z dziewczynami same sobie ustaliłyśmy regulamin, bo uwaga ZAŁOŻYŁYŚMY GRUPĘ. Nie trzeba się udzielać non-stop 🤦‍♀️ a tylko napisać czasami coś. Dużo dziewczyn poczuło się tam pewniej i dużo prywatnych rzeczy piszą więc postanowiłyśmy, że osoby tylko obserwujące, nic nie piszące nie będą w grupie (chyba logiczne).
Ja czegoś bardzo tu nie rozumiem. Ciągle każda miała pretensje jak coś napisałam bez "buziek" dosłownie i dosadnie, a teraz nagle wszystkie gruboskórne się zrobiły 🤦‍♀️
Jest tutaj wątek staraczek? Jest. Czy dziewczyny potrzebowały zamkniętego wątku gdzie będą mogły sobie krzyczeć, żalić się, czuć się pewnie i bez oceniania? Potrzebowały i taki wątek dostały 💁‍♀️
PS
Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś założyła sobie grupę i przyjmowała kogo chcesz i jak chcesz, oraz ustaliła swój własny regulamin ☺️☺️

Ja nie mam nic przeciwko grupie zamkniętej. Ale poprosiłam o dołączenie zaraz jak grupa została założona a zostałam dodana po ponad dobie 🤔 wchodzę a tam już ok 40 członków i ponad 50 stron 🙈 ale po kilku godz ktoś mnie usunął, pewnie dlatego ze nie napisałam "hej jestem" 🤷‍♀️ i zaznaczę ze dostałam się po 20 wiec niektórzy ludzie mogą już spać ale nikt tego nie bierze pod uwagę.
Wasza piaskownica, wasze zabawki 😜 powodzenia 👍🏻
 
Nie polecam tam dołączać bo i tak Cię wyrzuca, jeżeli nie będziesz non stop pisać. Ja nie zdążyłam wszystkich wpisów przeczytać i po kilku godz mnie któraś wyrzuciła 🤷‍♀️ regulamin same sobie ustaliły i w sumie nie wiadomo jaki on jest 🙈 regulamin widmo 🤣 wiec ciężko się dostosować. Tam tylko wybrańcy 🙈
Ją tam licze że wskocze na wrzesniowki i już nigdy nie będę staraczka bo więcej dzieci nie planuje :-D Trójka to szczyt moich marzeń chyba że będzie wpadka to też się nie pogniewam. Oby mnie okres 🔴 nie rozczarował bo dwa poprzednie cykle też liczylam na Złoty strzał 😜
 
Hej dziewczyny. W ostatnim czasie trochę ucichłam na forum ale chętnie tutaj podczytuje, kiedy tylko mam czas. Pewnie wielokrotnie padało tutaj to pytanie, lecz jestem aktualnie w 1dc, szóstym cyklu starań i chciałabym w poniedziałek (3dc) wykonać badania z krwi, które może co nieco mi podpowiedzą, czy wszystkie hormony są w normie. Które z nich najlepiej zrobić?

@Gryfin , czytałam, że Twój lubu wybiera się na badanie nasienia do Invimed'u we Wrocławiu, mój też się zdecydował, że zrobi to badanie właśnie w tej klinice, dla własnej spokojności. 🙂

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu. 🙂
O super 😉 czyli można powiedzieć, że jedziemy na bardzo podobnym wózku, ja w poniedziałek robię AMH,testosteron, prolaktynę, FSH, LH,Estradiol to będzie wtedy 5dc 😉 jakbyś miała jakieś pytania odnośnie klinki to pisz śmiało na priv 😉
 
Ją tam licze że wskocze na wrzesniowki i już nigdy nie będę staraczka bo więcej dzieci nie planuje :-D Trójka to szczyt moich marzeń chyba że będzie wpadka to też się nie pogniewam. Oby mnie okres 🔴 nie rozczarował bo dwa poprzednie cykle też liczylam na Złoty strzał 😜

Ja na razie czekam na pierwsza @ po poronieniu, także nie jestem tutaj od dawna.
Mam nadzieje, że tym razem 🐵 się nie pojawi ❤️
A kiedy @ planowo?
 
Ja nie mam nic przeciwko grupie zamkniętej. Ale poprosiłam o dołączenie zaraz jak grupa została założona a zostałam dodana po ponad dobie [emoji848] wchodzę a tam już ok 40 członków i ponad 50 stron [emoji85] ale po kilku godz ktoś mnie usunął, pewnie dlatego ze nie napisałam "hej jestem" [emoji2368] i zaznaczę ze dostałam się po 20 wiec niektórzy ludzie mogą już spać ale nikt tego nie bierze pod uwagę.
Wasza piaskownica, wasze zabawki [emoji12] powodzenia [emoji1303]

Twoja dedukcja powala mnie na kolana [emoji122]
 
Ją tam licze że wskocze na wrzesniowki i już nigdy nie będę staraczka bo więcej dzieci nie planuje :-D Trójka to szczyt moich marzeń chyba że będzie wpadka to też się nie pogniewam. Oby mnie okres [emoji837] nie rozczarował bo dwa poprzednie cykle też liczylam na Złoty strzał [emoji12]

Trzymam kciuki ciagle [emoji41] dalej jedziesz na progu suplementowanym?
 
reklama
O super 😉 czyli można powiedzieć, że jedziemy na bardzo podobnym wózku, ja w poniedziałek robię AMH,testosteron, prolaktynę, FSH, LH,Estradiol to będzie wtedy 5dc 😉 jakbyś miała jakieś pytania odnośnie klinki to pisz śmiało na priv 😉


Super, dziękuję za pomoc. 🙂tak naprawdę sama nie wiem czy się nie pospieszyliśmy z tymi badaniami, czy nie panikujemy, jednak to pół roku daje trochę do myślenia. 🤷‍♀️ Jeżeli jest to kwestia 'jedynie' wyregulowania hormonów, to szkoda mi po prostu tracić czas i nerwy, że znów jedna kreska.. 🙂mieliście już wcześniej jakąś styczność z tą kliniką? My tak naprawdę sprawdziliśmy, że ma najlepszą średnią ocenę na Google na tle innych klinik i po prostu zadzwoniłam i zarezerwowałam wizytę.
 
Do góry