reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Oficjalnie witam się 1dc 🙄
Wszystko mi się jakoś popier.... po tym drugim poronieniu cykle raz 28 dni raz 33 i tak na zmianę 🤔
A do tego mam jeszcze taką rozkmine bo w ciążę do tej pory zachodziłam w 2 lub 3 cyklu i owulacja była wtedy z lewego jajnika. Dwa ostatnie cykle owulację mam z prawego i ciąży brak. Zastanawiam się czy to przypadek czy z tym prawym może być coś nie tak 🤔
 
Dziewczyny lepiej mierzyć temperaturę czy robić testy owulacyjne?
Najlepiej to i to 😉
Jestem myślami z Tobą 39 lat w marcu kończę i zaczęliśmy dopiero starania...
Trzymam kciuki i życzę powodzenia 🙂
Czy to zawsze jest regułą, że owulacja jest w jednym cyklu z prawego jajnika a w kolejnym z lewego?
No właśnie wydawało mi się że u mnie tak było raz jeden raz drugi. Ale dwa ostatnie cykle mam owu z prawego.
A jak jest u Ciebie?
Z wiekiem masz wszystko ok. Jeszcze masz dużo czasu, zanim Twoje jajniki przejdą na emeryturę. Także doczekasz się niejednego maluszka. 😀
Dziękuję 😘 oby tak było 😀
 
Ktoś ma pomysl z czego mogą wynikać tak wysokie temperatury przed owu? Poprzedni cykl na poziomie 36,2 do 36,5 przed owu, a po ledwo 36,8.
Nie pije alkoholu, zmieniłam dawke euthyroxu, ale biorę do po mierzeniu i nawet nie wiem czy to może mieć wpływ.. Od tego cyklu biorę ovarin. Na owu jest jeszcze za wcześnie chociaż szkoda takiego ładnego skoku [emoji1787]
Jedyne co to boli mnie gardło, ale czy to ma coś wspólnego?
@HeraUnique możesz podpowiedzieć co jeszcze może mieć na to wpływ?
Screenshot_20210110_083744_org.iggymedia.periodtracker.jpeg
 
Dziewczyny pomyślałam właśnie, że około 4 dni przed @ mam brązowe plamienia i myślałam,że to po prostu przed okresem,A teraz wyczytałam, że mogę mieć niedomoge fazy lutealnej!😢 czyli chyba przydałby się ten duphaston? Może jest też coś naturalnego co mogłabym stosować? Pije zioła o.Sroki nr 3,może coś pomogą.
A jak pijesz te ziola?
Ja się witam w 1 dc, słyszałam że najlepiej zacząć je pić właśnie wtedy...ale trochę boję się tych ziół, żeby mi się hormony nie rozregulowaly...dziewczyny jak to jest?
 
Ktoś ma pomysl z czego mogą wynikać tak wysokie temperatury przed owu? Poprzedni cykl na poziomie 36,2 do 36,5 przed owu, a po ledwo 36,8.
Nie pije alkoholu, zmieniłam dawke euthyroxu, ale biorę do po mierzeniu i nawet nie wiem czy to może mieć wpływ.. Od tego cyklu biorę ovarin. Na owu jest jeszcze za wcześnie chociaż szkoda takiego ładnego skoku [emoji1787]
Jedyne co to boli mnie gardło, ale czy to ma coś wspólnego?
@HeraUnique możesz podpowiedzieć co jeszcze może mieć na to wpływ? Zobacz załącznik 1224786
Ja bym powiedziała, że coś Cię bierze. Na Twoim miejscu od razu jakiś rutinoscorbin i wit. C bym łykała + świeży imbir + dużo owoców i warzyw i ciepłe herbatki [emoji846] u mnie na szczęście każde nawet najmniejsze przeziębienie objawia się najpierw zapaleniem górnej wargi, jeszcze przed wzrostem temp i taki zestaw jak napisałam wyżej pozwala mi przechodzić bardzo łagodnie lub w ogóle omijać chorobę [emoji16]
Mi dla odmiany już temp się na niskich trzyma, a do owu jeszcze minimum 8dni [emoji1787]
 
reklama
Ktoś ma pomysl z czego mogą wynikać tak wysokie temperatury przed owu? Poprzedni cykl na poziomie 36,2 do 36,5 przed owu, a po ledwo 36,8.
Nie pije alkoholu, zmieniłam dawke euthyroxu, ale biorę do po mierzeniu i nawet nie wiem czy to może mieć wpływ.. Od tego cyklu biorę ovarin. Na owu jest jeszcze za wcześnie chociaż szkoda takiego ładnego skoku [emoji1787]
Jedyne co to boli mnie gardło, ale czy to ma coś wspólnego?
@HeraUnique możesz podpowiedzieć co jeszcze może mieć na to wpływ? Zobacz załącznik 1224786
Cykl na wyższych to żadna niespodzianka dla mnie, bo czasami tak mam 😉 trzeba pamiętać, że każdy cykl rządzi się swoimi prawami. Ale ten skok 😱 czujesz się ok? Bo mi to wygląda jakby coś Cię łapało lub to jednorazowy wyskok i jutro będzie już ok ☺️
 
Do góry