reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

mój po urodzeniu z cukrzycy ciążowej miał niski cukier i z tego co wiem do dzieci "słodkich mam" tak mają, była presja w szpitalu żeby go przystawiać jak najwięcej bo po dwóch karmieniach siara wciąż niski był cukier u niego

Przepraszam. Chyba telefon mi coś poprzestawiał, a nie przeczytałam posta, tak miał za niski cukier. U mnie wcisnęli na siłę dokarmianie i potem miałam koszmar, żeby utrzymać laktację i karmić wyłącznie piersią. Bo jeść to On potrafił, oj potrafił.
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie dzisiaj pozytyw na testach owu [emoji6] tylko "stosunkowo udana noc" była wczoraj (w sumie było już po północy, więc chyba można liczyć, że już dzisiaj [emoji28]). Jak na złość mamy z mężem zabiegany poniedziałek i wtorek, do tego mąż idzie do pracy na noc, więc mam nadzieję, że te ostatnie przytulanki wystarczą [emoji2955]Zobacz załącznik 1220340
Mi coś testy owu ostatnio nie wychodzą (ostatnio dużo piję i myślę że to może przez to) ale jak sprawdzałam szyjkę to jest bardzo wysoko i otwarta także też będziemy działać, dodatkowo czuje że po wiesiołku mam dużo śluzu i mam nadzieję że to już ostatni cykl
 
Przepraszam. Chyba telefon mi coś poprzestawiał, a nie przeczytałam posta, tak miał za niski cukier. U mnie wcisnęli na siłę dokarmianie i potem miałam koszmar, żeby utrzymać laktację i karmić wyłącznie piersią. Bo jeść to On potrafił, oj potrafił.
Jeju mój też urodził się 3280 idealny na poród naturalny jak to położna powiedziała, ale do 4m-ca jadł co 2-3 godziny juz myslalam że nigdy się nie wyśpię, wiesz jak to wygląda godzinę wisi na cycu później kupa i inne sprawy i zostaje ci 30min wolnego czasu dla siebie jak miał 3m-ce był jak kuleczka 91 centyl teraz ma 18m-cy nadal lubi zjeść ale już spadł poniżej 91, teraz za to prowadzą mnie do lodówki i mówi "am am" 🤦‍♀️
 
No to życzę i to jakiej! Tak będę życzyć aż mi się w nocy przyśnicie [emoji23][emoji23][emoji23]
oj po tej macy to się cuda dzieją, ja cały czas to podtrzymuje że działa po prostu jakby receptory mojego ciała były wrażliwsze i krążenie i ukrwienie całego ciała na wyższy poziom weszły, dobrej nocy kochana ❤
 
U nas maca też robiła ogień [emoji3590] później ja się jakoś od niej popsułam i musiałam odstawić (tak sobie wydedukowałam, że od niej) i przeszło. Ale chłop łyka [emoji41]
Dobranoc [emoji3590]
oj po tej macy to się cuda dzieją, ja cały czas to podtrzymuje że działa po prostu jakby receptory mojego ciała były wrażliwsze i krążenie i ukrwienie całego ciała na wyższy poziom weszły, dobrej nocy kochana [emoji173]
 
co lekarz to inaczej mi jak wyszło 90 na początku jakos ciąży przed 12tyg to lekarz mowil że powinno być poniżej i powiedział że prawdopodobnie będzie cukrzyca ciążowa i zgadnij co miał rację nie polecam nikomu trudna jest cukrzyca ciążowa
U mnie też lekarz uznawał do 90.u mnie na szczęście wystarczyła sama dieta, ale bardzo męczące pilnowanie tego wszystkiego. Mam nadzieję, że w kolejnej ciąży mnie to ominie..
 
reklama
Do góry