reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
No wydaje mi się, ze skoro nie ma żadnych podstaw, a maja na celu tylko poprawę funkcjonowania organizmu, to chyba jednak troszkę dużo. Tym bardziej ze jest dużo z podobnym składem po 60-70zl 🤔

ProFertil ☺️
No tak, zdaje sobie sprawę ze 120zł to wcale nie jest dużo, ale w przypadku gdy jest to uzasadnione. A nie w przypadku, ze a bo może się przydać cokolwiek, to kupmy coś drogiego. Wiadomo, jeżeli badania wyjdą złe to nawet i 300zł to nie będzie dużo, ale tak jak mówię, jak będą jakieś podstawy 😊 być może mam dziwne podejście, ale uważam że kasa na drzewach nie rośnie, a wydawać kasę być może w błoto to tez bez sensu 😅
Dlatego podałam wersję tańszą 😉 a zawierająca wiele fajnych składników 😊😊

To jest technologia smart :D odkurzacz rumba i inne iroboty sie chowają,
🤣 😂
 
No wydaje mi się, ze skoro nie ma żadnych podstaw, a maja na celu tylko poprawę funkcjonowania organizmu, to chyba jednak troszkę dużo. Tym bardziej ze jest dużo z podobnym składem po 60-70zl [emoji848]

ProFertil [emoji3526]
No tak, zdaje sobie sprawę ze 120zł to wcale nie jest dużo, ale w przypadku gdy jest to uzasadnione. A nie w przypadku, ze a bo może się przydać cokolwiek, to kupmy coś drogiego. Wiadomo, jeżeli badania wyjdą złe to nawet i 300zł to nie będzie dużo, ale tak jak mówię, jak będą jakieś podstawy [emoji4] być może mam dziwne podejście, ale uważam że kasa na drzewach nie rośnie, a wydawać kasę być może w błoto to tez bez sensu [emoji28]

My używamy zwykłego fertilmana za ok. 45 zł. Ma fajne składniki z działaniem nie tylko na poprawę nasienia w zasadzie. Jeszcze nie badaliśmy [emoji6]
 
A ja mam zagadkę, czy wierzyć w badania pewnego laboratorium czy też nie do końca. Tego samego dnia miałam badania w dwóch różnych przychodniach. W pierwszym TSH wyszło 2,2 i podniesiono mi dawkę, a teraz przyszły z drugiego jest 1,8 i podobno powinnam zostać na tej samej, bo aż tak nie przyrasta. Ale u nich też AMH mi wyszło 4,2, a w lipcu 3,99 i ogromny poziom kortyzolu i noradrenaliny, kilkakrotnie za duży. Każą się nie przejmować, ale ja nie wiem, czy to laboratorium ma jakieś obsuwy, czy jednak powinnam mieć wdrożone inne leczenie, no i z tym TSH też nie wiem, co robić, bo tydzień temu mi zwiększyli dawkę, że znów urosło i dalej będzie rosło, a tutaj już rzekomo nie urosło w ciągu ostatniego miesiąca i nie nadążam. 🤔
 
A ja mam zagadkę, czy wierzyć w badania pewnego laboratorium czy też nie do końca. Tego samego dnia miałam badania w dwóch różnych przychodniach. W pierwszym TSH wyszło 2,2 i podniesiono mi dawkę, a teraz przyszły z drugiego jest 1,8 i podobno powinnam zostać na tej samej, bo aż tak nie przyrasta. Ale u nich też AMH mi wyszło 4,2, a w lipcu 3,99 i ogromny poziom kortyzolu i noradrenaliny, kilkakrotnie za duży. Każą się nie przejmować, ale ja nie wiem, czy to laboratorium ma jakieś obsuwy, czy jednak powinnam mieć wdrożone inne leczenie, no i z tym TSH też nie wiem, co robić, bo tydzień temu mi zwiększyli dawkę, że znów urosło i dalej będzie rosło, a tutaj już rzekomo nie urosło w ciągu ostatniego miesiąca i nie nadążam. 🤔
Wszystkie wyniki powinno sie robic w 1 laboratorium ponieważ moga miec inne odczynniki, badz maszyny i ciężko porownac wyniki.
 
Wszystkie wyniki powinno sie robic w 1 laboratorium ponieważ moga miec inne odczynniki, badz maszyny i ciężko porownac wyniki.

Właśnie problem w tym, że ja mam dużo lekarzy, czasami nawet podobne dziedziny i każdy robi swoje badania i muszę robić to, co zlecają u nich. A z leczeniem też ich trzeba pilnować, bo się mało przejmują i ogarniają i teraz już sama nie wiem, co z tym faktem zrobić. Czy ciągnąć dalej tak jak jest, czy szukać dalej jakieś pomocy.
 
Właśnie problem w tym, że ja mam dużo lekarzy, czasami nawet podobne dziedziny i każdy robi swoje badania i muszę robić to, co zlecają u nich. A z leczeniem też ich trzeba pilnować, bo się mało przejmują i ogarniają i teraz już sama nie wiem, co z tym faktem zrobić. Czy ciągnąć dalej tak jak jest, czy szukać dalej jakieś pomocy.
Porownala bym 2x w tym samym laboratorium.
 
Hej, ja czekam na małpę aż przyjdzie, a następny cykl monitorowany więc zobaczymy co z tego wyjdzie ☺️
No ja nowa jestem, mam 27 lat z narzeczonym od pół roku się staramy. Miałam badania wszystko zachodzi u mnie prawidłowo z 7 lat temu stwierdzono u mnie PCOS ale miałam dosyć regularne miesiączki maksymalnie po 40 dniach. Teraz się już spóźnia ale jakoś małe optymistyczne myśli. Jedynie co mam dużo śluzu oraz czasem bóle brzucha i dziwne samopoczucie i zgagę. Pozdrawiam kochane ❣️❣️😀
 
reklama
No ja nowa jestem, mam 27 lat z narzeczonym od pół roku się staramy. Miałam badania wszystko zachodzi u mnie prawidłowo z 7 lat temu stwierdzono u mnie PCOS ale miałam dosyć regularne miesiączki maksymalnie po 40 dniach. Teraz się już spóźnia ale jakoś małe optymistyczne myśli. Jedynie co mam dużo śluzu oraz czasem bóle brzucha i dziwne samopoczucie i zgagę. Pozdrawiam kochane ❣️❣️😀
Witamy i życzymy powodzenia :)) No i trzymamy kciuki za II
 
Do góry