reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczynki ;)
Dołączyłam do waszej wątku mimo ze już troszkę się staram o bobo 😊
Mam pytanie
rano zrobiłam test płytkowy Pink z rossmana 10uml wyszedł jak na zdjęciu jakieś dwie/trzy godziny później udałam się do apteki po dwa kolejne testy ,które wyszły negatywne. Co o tym myślicie ? Czy te dwa pozostałe testy mogą być negatywne ze względu na to ze dużo piłam i często chodziłam siusiu czy poprostu pierwszy test dał złudną nadzieje ? Miesiączkę powinnam dostać jutro
 

Załączniki

  • 2FCBCDFC-00A2-4F35-9C12-AC94B5BDDF9B.jpeg
    2FCBCDFC-00A2-4F35-9C12-AC94B5BDDF9B.jpeg
    309,7 KB · Wyświetleń: 141
Hej dziewczynki ;)
Dołączyłam do waszej wątku mimo ze już troszkę się staram o bobo [emoji4]
Mam pytanie
rano zrobiłam test płytkowy Pink z rossmana 10uml wyszedł jak na zdjęciu jakieś dwie/trzy godziny później udałam się do apteki po dwa kolejne testy ,które wyszły negatywne. Co o tym myślicie ? Czy te dwa pozostałe testy mogą być negatywne ze względu na to ze dużo piłam i często chodziłam siusiu czy poprostu pierwszy test dał złudną nadzieje ? Miesiączkę powinnam dostać jutro
Najlepiej powtórz test z porannego moczu :)
 
Dziewczyny mam prośbę
Możecie dla zinterpretować ten test owulacyjny [emoji849] od stycznia robię testy, ale kupione na Amazonie. Skończyły Mi się i dzisiaj poszłam po te z rossmana. Typowego peak nigdy u siebie nie widziałam, ale że mierzę temperaturę to wiedziałam, że test na którym jest dość ciemna kreska był pozytywny(bo zawsze się pokrywało z późniejszym skokiem)
A na tym teście takie coś, wyszło praktycznie po 2min. Czy On jest pozytywny??? Wieczorem zrobię jeszcze jeden
20210315_171509.jpeg
20210315_171606.jpeg
 
Dziewczyny mam prośbę
Możecie dla zinterpretować ten test owulacyjny [emoji849] od stycznia robię testy, ale kupione na Amazonie. Skończyły Mi się i dzisiaj poszłam po te z rossmana. Typowego peak nigdy u siebie nie widziałam, ale że mierzę temperaturę to wiedziałam, że test na którym jest dość ciemna kreska był pozytywny(bo zawsze się pokrywało z późniejszym skokiem)
A na tym teście takie coś, wyszło praktycznie po 2min. Czy On jest pozytywny??? Wieczorem zrobię jeszcze jedenZobacz załącznik 1248643Zobacz załącznik 1248644
Wedlug mnie nie. Mi te testy sie dobrze wybarwiaja i zawsze owu to dwie bardzo mocne kreski. Chyba ze u Ciebie tak to wyglada, skoro piszesz ze typowego peaku nie wylapalas jeszcze.
 
Hej dziewczyny! :)
Ja dziś 18dc. Z obserwacji i aplikacji wczoraj owulacja i działania 😊❤️ dziś sprawdzałam z ciekawości i nudów jak to by wyglądało jak zaczęliśmy się starać (i bylismy młodzi, głupi i pewni,ze pierwszy raz i się uda 😆) termin w aplikacji pokazywałby mi termin na 1.04 na prima aprilis 🤷‍♀️😆 mogłam już wtedy to sprawdzić i wiedziałabym, ze to żart 🤣
 
reklama
Dziewczyny mam prośbę
Możecie dla zinterpretować ten test owulacyjny [emoji849] od stycznia robię testy, ale kupione na Amazonie. Skończyły Mi się i dzisiaj poszłam po te z rossmana. Typowego peak nigdy u siebie nie widziałam, ale że mierzę temperaturę to wiedziałam, że test na którym jest dość ciemna kreska był pozytywny(bo zawsze się pokrywało z późniejszym skokiem)
A na tym teście takie coś, wyszło praktycznie po 2min. Czy On jest pozytywny??? Wieczorem zrobię jeszcze jedenZobacz załącznik 1248643Zobacz załącznik 1248644
kochana mamy dziś 15.03 😄☺️
 
Do góry