reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Niestety mam rozerwany przełyk i nie pracuje prawidłowo mięśniówka wiec nie połykam tabletek....stąd biorę aspirynę 1/4 tak aby było Ok 80mg. Lekarz powiedział abym tak stosowała... ale ja się obawiam właśnie o żołądek i o to czy to na pewno działa tak samo jak wolno uwalniająca się tabletka dojelitowa.. :(
A nie myślałaś by zaopatrzyć się w ten sprzecik do kruszenia tabletek ?? I acard rozdrobnic wsypać do szklanki z wodą i po kłopocie. Nie potrafię Ci powiedzieć co do aspiryny
 
Dziewczyny sprawdzały Wam się testy owulacyjne z allegro? Ja dwa miesiące używałam takich z apteki i udało mi się za każdym razem wyłapać pik ale są dość drogie więc kupiłam na allegro i tymi nie udało mi się wyłapać piku albo nie było owulacji.
 
Czyli wiedzialas prawie od samego poczatku, ze to ciaza? 😍 Gratuluje maluszka ♥️
Wlansie wiele dziewczyn ode mnie z pracy mowilo, ze dlugo nie wiedzialo, ze jest w ciazy. Jedna w 5 miesiacu sie dowiedziala 😂
A sa tez dziewczyny, ktore znaja swoje cialo i szybko wylapuja jakies nietypowe objawy. Ale zdaje sobie sprawe, ze bardzo latwo o sugestie i ciaze urojona ☹️
Ja uwielbiam u siebie tą nutkę " tak się jeszcze nie czułam" 😂😂😂 teraz po prawie 2 latach myślę " oooo tak miałam na początku" , " tak w grudniu", " tak w maju" 😂😂😂 i natychmiast przestaję się nakręcać 😁
 
Dziewczyny sprawdzały Wam się testy owulacyjne z allegro? Ja dwa miesiące używałam takich z apteki i udało mi się za każdym razem wyłapać pik ale są dość drogie więc kupiłam na allegro i tymi nie udało mi się wyłapać piku albo nie było owulacji.
U mnie sprawdzają się w 100% (jeśli mówimy o tych samych, 50 sztuk + 5 ciążowych za 20 parę zł). Ja mam zazwyczaj dość wysoki poziom LH a te testy mają czułość 25, więc u mnie są idealne. Może Ty masz niski poziom LH, więc u Ciebie lepiej sprawdza się testy o czułości 10.
 
U mnie sprawdzają się w 100% (jeśli mówimy o tych samych, 50 sztuk + 5 ciążowych za 20 parę zł). Ja mam zazwyczaj dość wysoki poziom LH a te testy mają czułość 25, więc u mnie są idealne. Może Ty masz niski poziom LH, więc u Ciebie lepiej sprawdza się testy o czułości 10.
No nic może owulacja będzie później, jeszcze będę sprawdzac parę dni. Dziś mam 19dc.
 
Dziewczyny sprawdzały Wam się testy owulacyjne z allegro? Ja dwa miesiące używałam takich z apteki i udało mi się za każdym razem wyłapać pik ale są dość drogie więc kupiłam na allegro i tymi nie udało mi się wyłapać piku albo nie było owulacji.

U mnie tez się sprawdzały i wyłapywały peak choć słabiej się odbarwiały niż te z domowego laboratorium.
 
Ktore testy owulacyjne maja czulosc 10 ? Tez kupilam ten zestaw co piszecie bo tanio i duzo 🤣 a wczesniej kupowalam facelle z rossmanna ale one troche drogo wychodza.
zastanawiam sie czy u mnie te o czulosci 25 sie sprawdza bo w sumie nie wiem jaka czulosc maja te z facelle ale mi chyba dobrze wylapuja.
 
reklama
Ktore testy owulacyjne maja czulosc 10 ? Tez kupilam ten zestaw co piszecie bo tanio i duzo 🤣 a wczesniej kupowalam facelle z rossmanna ale one troche drogo wychodza.
zastanawiam sie czy u mnie te o czulosci 25 sie sprawdza bo w sumie nie wiem jaka czulosc maja te z facelle ale mi chyba dobrze wylapuja.
Kiedyś znalazłam zdjęcie opakowania facelle, na którym było napisane, że są czułości 10 i wg mnie tak właśnie jest bo tam zawsze miałam bardziej widoczne kreski niż na tych z Allegro.
 
Do góry