reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

No tak zalecił mi Doc. Paśnik, immunolog. A co myślicie o tym, że biorę aspirynę zamiast acardu? Martwię się czy działa tak jak Acard...
A aspiryne według własnego zastosowania ??? Bo ja wiem że bierze się acard polocard A jak chcesz to tutaj masz fajny artykuł dość konkretnie rozpisany
 
reklama
A to co innego[emoji16][emoji16][emoji16]
Tak to się zgadam można tak zrobić [emoji4]
To chodzi o to, że przed dniami płodnymi 4 dni wstrzemięźliwości, żeby je wzmocnić jak do badania nasienia i potem dwa dni płodne działań niby.
Ja z synem tak miałam 4 dni przerwy i 3 dni przed owu codziennie działania i w owu. Ale na każdego może korzystniej działać coś innego.
Z córką w ogóle miałam tylko w owu, bo nie wiedziałam, że się przyspieszy. A wcześniej chyba z tydzień przerwy.
 
I uprzedzając pytania o stosowanie wiesiołka:
IMG_6518.jpg
 
reklama
No tak zalecił mi Doc. Paśnik, immunolog. A co myślicie o tym, że biorę aspirynę zamiast acardu? Martwię się czy działa tak jak Acard...
Tutaj chodzi o dawkę, ta mniejsza która jest w acardzie 75mg, działa tylko przeciwzakrzepowo, jesli bierzesz aspirynę w większej dawce 200-400mg (zależy która masz dawkę) codziennie przez dłuższy czas możesz się nabawić problemów z żołądkiem, myślę że też będzie działać przeciwzakrzepowo ale dodatkowo też działa przeciwbólowo i przeciwgoraczkowo, to tak jakby codziennie brać ibuprom albo apap, najlepiej skonsultuj to z lekarzem ale zalecam kupienie acardu
 
Do góry