reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Super artykuł! U Nas się to sprawdziło w poprzednich staraniach [emoji16][emoji16][emoji16]
Dziewczyny znalazłam całkiem fajny artykuł na temat tego jak się przytulać żeby się udało, wklejam link

https://mamaginekolog.pl/zrobic-zeby-zrobic/

Wiem, że ten temat od czasu do czasu przewija się przez to forum, może niektórzy dowiedzą się czegoś nowego. Jak nie to możecie zignorować ;)
 
Dziewczyny znalazłam całkiem fajny artykuł na temat tego jak się przytulać żeby się udało, wklejam link

https://mamaginekolog.pl/zrobic-zeby-zrobic/

Wiem, że ten temat od czasu do czasu przewija się przez to forum, może niektórzy dowiedzą się czegoś nowego. Jak nie to możecie zignorować ;)

Tych teorii na temat czasu współżycia jest bardzo dużo. I chyba każdy testuje co się da. 😀 Ostatnio czytałam, że wskazany jest codzienny seks, a nawet dwa razy dziennie, bo 3h po pierwszej ejakulacji plemniki są najszybsze i w ogóle że przy codziennym współżyciu w dni płodne są najszybsze, chociaż codziennie jest ich mniej.
W innej teorii, że najlepiej zachować 4 dni wstrzemięźliwości, wtedy nasienie jest najsilniejsze i działać w dwa najbardziej płodne dni.
Inna z kolei by współżyć co dwa dni.
Ale widzę sporo par, u których sprawdzają się inne metody. Znam osoby wspolzyjace co dwa-3 dni, które zaszły po króliczkach i takie, które rezygnowały z króliczków i zaszły w wyniku rzadszego współżycia. Wszystko zależy od nasienia i warunków u kobiety. Warto popróbować różnie, aż się uda. 😀
 
No i niestety @ się rozkręciła .. a moje cykle były regularne czy wiecie może co ma wpływ na rozlegulowanie ?
 
Z tym co 4 dni to pierwsze słyszę bo każde badania wskazują, że plemniki po 3-4 dniach zaczynają się starzeć, a supermanów jest naprawdę mało [emoji16]częściej się okazuje, że facet po prostu się masturbuje i kobiety o tym nie wiedzą No a co za tym idzie jak robi to regularnie to i plemniki regularnie się tworzą[emoji6]
Wiadomo zależne to od plemników i środowiska w macicy tak jak napisałaś, bo i są plemniki które w świetnych warunkach potrafią i 7dni przeżyć, ale to już są naprawdę rzadkie przypadki[emoji6][emoji6][emoji6]


Tych teorii na temat czasu współżycia jest bardzo dużo. I chyba każdy testuje co się da. [emoji3] Ostatnio czytałam, że wskazany jest codzienny seks, a nawet dwa razy dziennie, bo 3h po pierwszej ejakulacji plemniki są najszybsze i w ogóle że przy codziennym współżyciu w dni płodne są najszybsze, chociaż codziennie jest ich mniej.
W innej teorii, że najlepiej zachować 4 dni wstrzemięźliwości, wtedy nasienie jest najsilniejsze i działać w dwa najbardziej płodne dni.
Inna z kolei by współżyć co dwa dni.
Ale widzę sporo par, u których sprawdzają się inne metody. Znam osoby wspolzyjace co dwa-3 dni, które zaszły po króliczkach i takie, które rezygnowały z króliczków i zaszły w wyniku rzadszego współżycia. Wszystko zależy od nasienia i warunków u kobiety. Warto popróbować różnie, aż się uda. [emoji3]
 
No
No wiem wiem ale nie ukrywam ze łzy poleciały
Kochana pamiętaj że każdy cykl to nowa szansa 😘 mnie też z każdym przyjściem @ serce pęka, nigdy w życiu nie byłam w ciąży i zawsze się zastanawiam czy to w ogóle u mnie jest możliwe abym była... Myślę że każda z nas tutaj ma podobne odczucia i każda z nas cierpi kiedy przychodzi miesiączka 😥 dlatego pamiętaj że nie jesteś sama, wiem że to może małe pocieszenie ale wiedz że na Świecie jest mnóstwo kobiet które rozumieją Cię jak nikt inny ❤ obejrzyj sobie jakiś fajny film, zjedz coś pysznego, przytul się do partnera i uwierz że jutro będzie lepiej ❤
 
reklama
Kochana pamiętaj że każdy cykl to nowa szansa 😘 mnie też z każdym przyjściem @ serce pęka, nigdy w życiu nie byłam w ciąży i zawsze się zastanawiam czy to w ogóle u mnie jest możliwe abym była... Myślę że każda z nas tutaj ma podobne odczucia i każda z nas cierpi kiedy przychodzi miesiączka 😥 dlatego pamiętaj że nie jesteś sama, wiem że to może małe pocieszenie ale wiedz że na Świecie jest mnóstwo kobiet które rozumieją Cię jak nikt inny ❤ obejrzyj sobie jakiś fajny film, zjedz coś pysznego, przytul się do partnera i uwierz że jutro będzie lepiej ❤
dziękuje bardzo ❤️ nie mam pojęcia czemu się nie udało śluz był idealny rozciągliwy jak białko wiec na pewno to były dni płodne nic nie pozostało jak próbować znów a Ty ile się starasz ?
 
Do góry