reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny jakie plany macie na dziś wieczór? Coś Wasi partnerzy dla Was organizują? Ja właśnie dostałam wytyczne, że jak wrócę z pracy będzie czekać moja ulubiona pizza, białe wino, lody Ben&Jerry's i gorąca kąpiel [emoji3590][emoji16]
Ale super [emoji4]
Mój wróci z pracy przed 21 a wstaje o 4 więc plany to łóżko i spać [emoji81] ale w sobotę mieliśmy winko, filmy i relaks [emoji3590]
 
reklama
Witaj :) Jakieś badania już robiliście? Wiadomo dlaczego nie wychodzi?
Witam, ja pisałam na staraczkach w 2020 ale już pewnie dużo nowych osób tu jest a reszta przeszła na mamusie [emoji4] Gryfin tu widzę ze znajomych nicków.
Nie robiliśmy żadnych szczegółowych badań, albo inaczej, ja jestem pod stałą opieką ginekologa i z mojej strony wszystkie hormony, owulacje ok, przynajmniej w tamtym roku tak było. Mamy już trójkę dzieci, ale marzyła nam się większa rodzina tylko czekaliśmy aż się jeszcze bardziej ustabilizujemy mieszkaniowo. Problem może być bo mój mąż ma już 46 lat, no i co tu dużo kryć współżyjemy też góra raz na trzy dni bo i czas i praca i pozostałe dzieci.... także w sumie bardzo zdziwiona nie jestem. Pewnie zabierzemy się za badanie męża w najbliższym czasie chociażby po to żeby wiedzieć na czym stoimy nawet nie w ramach zajścia w ciążęt tylko czy w ogóle możemy mieć jeszcze dzieci.
 
Witam, ja pisałam na staraczkach w 2020 ale już pewnie dużo nowych osób tu jest a reszta przeszła na mamusie [emoji4] Gryfin tu widzę ze znajomych nicków.
Nie robiliśmy żadnych szczegółowych badań, albo inaczej, ja jestem pod stałą opieką ginekologa i z mojej strony wszystkie hormony, owulacje ok, przynajmniej w tamtym roku tak było. Mamy już trójkę dzieci, ale marzyła nam się większa rodzina tylko czekaliśmy aż się jeszcze bardziej ustabilizujemy mieszkaniowo. Problem może być bo mój mąż ma już 46 lat, no i co tu dużo kryć współżyjemy też góra raz na trzy dni bo i czas i praca i pozostałe dzieci.... także w sumie bardzo zdziwiona nie jestem. Pewnie zabierzemy się za badanie męża w najbliższym czasie chociażby po to żeby wiedzieć na czym stoimy nawet nie w ramach zajścia w ciążęt tylko czy w ogóle możemy mieć jeszcze dzieci.
Cześć, też Cię pamiętam 👋 niestety ja też nadal na Staraczkach 🥴
 
Dziewczyny jakie plany macie na dziś wieczór? Coś Wasi partnerzy dla Was organizują? Ja właśnie dostałam wytyczne, że jak wrócę z pracy będzie czekać moja ulubiona pizza, białe wino, lody Ben&Jerry's i gorąca kąpiel ❤️😁
Ja swój dzień kobiet obchodziłam w piątek bo stwierdziłam, ze w poniedziałek na bank będzie brak mocy 😂 próbowałam przekonać się do sushi- ale wege bo ryb nie jem 🙈 i netflix ❤️
 
Dziewczyny jakie plany macie na dziś wieczór? Coś Wasi partnerzy dla Was organizują? Ja właśnie dostałam wytyczne, że jak wrócę z pracy będzie czekać moja ulubiona pizza, białe wino, lody Ben&Jerry's i gorąca kąpiel [emoji3590][emoji16]
A co do planów to chętnie bym coś obejrzała, mam straszną ochotę na Stranger Things po raz kolejny, lody też są, seksy i kąpiel odpadają ze względu na @ ale co się odwlecze... [emoji16]
 
Dziewczyny czy te wyniki są Ok ? ( oprócz prolaktyny bo tu już mi moja gin przepisała lek) bo jak czytałam na innych wątkach większość dziewczyn ma niższy progesteron 🤔 robiłam chyba książkowo bo na czczo, z samego rana, 7 dpo (21dc)
prolaktyna 36,2
Tsh 1,481
Progesteron 22,370 niby w widełkach się mieści, ale ledwo bo norma jest do 23
 
Dziewczyny w tym cyklu 26 lutego czyli 15dc wyszedł mi pozytywny test owu, działaliśmy z mężem cały czas ale tylko do 28 lutego, ze względu na śmierć w rodzinie... Ale to brzegu, właśnie wróciłam z toalety a tam bardzo dużo płodnego śluzu i kłuje mnie lewy jajnik, dzisiaj mam 25dc czy to możliwe że mimo tego pozytywnego testu owu tak bardzo mi się przesuneła? Mam zawsze cykle bardzo regularne, 28 dniowe
 
reklama
U mnie te piersi to z cyklu na cykl coraz wcześniej zaczynają boleć 🤣 No ale cóż, co ma być to będzie, działać i tak będziemy :D

Moje jak zaczęły boleć w poprzednim cyklu to dopiero co przestały, więc mam nadzieję, że tym razem odpuszczą. Już się wybolaly. 😀

Gryfin myślę, że skoro masz regularne cykle to aż tak bardzo się nie przesunęła, chociaż nigdy nie wiadomo. Objawy różne się pojawiają, czasami różne w innych cyklach. Mi np. też dopiero po owu się uaktywnia śluz płodny.
 
Do góry