reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny jakie plany macie na dziś wieczór? Coś Wasi partnerzy dla Was organizują? Ja właśnie dostałam wytyczne, że jak wrócę z pracy będzie czekać moja ulubiona pizza, białe wino, lody Ben&Jerry's i gorąca kąpiel ❤️😁
ja właśnie wróciłam od ginekologa z cytologii a że jestem właśnie 12dc to od razu sprawdził endometrium i pęcherzyk :) i jest!!!! kazał już się starać bo powiedział że dziś ewentualnie jutro pęknie. Jutro mamy wyjazd na wakacje aby odpocząć i się zregenerować po ostatnim smutnym czasie więc chyba dziś będzie świętowanko na całego 😂 🥰 ❤️ ❤️ ❤️
Wszystkiego najlepszego kobietki!!! życzę wam spełnienia marzeń i wysypu 2kreseczek :)
 
reklama
ja właśnie wróciłam od ginekologa z cytologii a że jestem właśnie 12dc to od razu sprawdził endometrium i pęcherzyk :) i jest!!!! kazał już się starać bo powiedział że dziś ewentualnie jutro pęknie. Jutro mamy wyjazd na wakacje aby odpocząć i się zregenerować po ostatnim smutnym czasie więc chyba dziś będzie świętowanko na całego 😂 🥰 ❤️ ❤️ ❤️
Wszystkiego najlepszego kobietki!!! życzę wam spełnienia marzeń i wysypu 2kreseczek :)
Oby się wam udało , życzę z całego serca ❤️
 
ja właśnie wróciłam od ginekologa z cytologii a że jestem właśnie 12dc to od razu sprawdził endometrium i pęcherzyk :) i jest!!!! kazał już się starać bo powiedział że dziś ewentualnie jutro pęknie. Jutro mamy wyjazd na wakacje aby odpocząć i się zregenerować po ostatnim smutnym czasie więc chyba dziś będzie świętowanko na całego 😂 🥰 ❤️ ❤️ ❤️
Wszystkiego najlepszego kobietki!!! życzę wam spełnienia marzeń i wysypu 2kreseczek :)
Oj cos czuje, ze ktos tu moze przywiezc pamiatke z wakacji 😃🥰
 
Dziewczyny w tym cyklu 26 lutego czyli 15dc wyszedł mi pozytywny test owu, działaliśmy z mężem cały czas ale tylko do 28 lutego, ze względu na śmierć w rodzinie... Ale to brzegu, właśnie wróciłam z toalety a tam bardzo dużo płodnego śluzu i kłuje mnie lewy jajnik, dzisiaj mam 25dc czy to możliwe że mimo tego pozytywnego testu owu tak bardzo mi się przesuneła? Mam zawsze cykle bardzo regularne, 28 dniowe
też mam cykle 28-29 dni (dane mam z 3 lat) a jeden jedyny raz zdarzył mi się cykl, który trwał 39 dni. Miałam wtedy strasznie stresujący miesiąc, ale niestety wtedy mnie jeszcze takie rzeczy jak śluz nie interesowały. Więc patrząc z perspektywy czasu wydaje mi się to możliwe.
 
Pewnie jutro się pojawi @ No nic czekam , dziękuje za wsparcie ❤️
Ja też zaczynam wątpić czy doszło do owulacji, rano tem. miałam 36.6 nie wiem czy u mnie to jest dobra metoda bo chodzę w nocy siku :/ ale w dzień mam 37 stopni i dzisiaj i wczoraj. Ale wiem ze to przed wstaniem z łóżka powinno sie mierzyć😐
 
Ja też zaczynam wątpić czy doszło do owulacji, rano tem. miałam 36.6 nie wiem czy u mnie to jest dobra metoda bo chodzę w nocy siku :/ ale w dzień mam 37 stopni i dzisiaj i wczoraj. Ale wiem ze to przed wstaniem z łóżka powinno sie mierzyć[emoji52]

Tak, przed wstaniem z łóżka po określonym czasie w spoczynku, w ustach lub pochwie, tym samym termometrem, w tym samym miejscu [emoji16] reżim musi być zachowany. Jakie są Twoje temp z 1 fazy cyklu?
 
Ja też zaczynam wątpić czy doszło do owulacji, rano tem. miałam 36.6 nie wiem czy u mnie to jest dobra metoda bo chodzę w nocy siku :/ ale w dzień mam 37 stopni i dzisiaj i wczoraj. Ale wiem ze to przed wstaniem z łóżka powinno sie mierzyćw Dzień nic nie mówi , musi być z rana po 3 godzinnej pozycji leżącej coś takiego
Ja też zaczynam wątpić czy doszło do owulacji, rano tem. miałam 36.6 nie wiem czy u mnie to jest dobra metoda bo chodzę w nocy siku :/ ale w dzień mam 37 stopni i dzisiaj i wczoraj. Ale wiem ze to przed wstaniem z łóżka powinno sie mierzyć😐
 
reklama
U mnie tez jest podwyższona temp z rana ,na dwa dni przed okresem spadała do 35, 6 a teraz się utrzymuje 36,9 powinnam dzisiaj mieć okres
 
Do góry