reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
No właśnie mniej więcej wiem, kiedy była owu, dlatego też nie biorę pod uwagę tych kalendarzykow, ale gdzieś mała nadzieja pozostała.. :)
Mi aplikacje praktycznie za każdym razem źle prognozują owu. Dopiero jak wprowadze dane odnosnie temperatury i testów owulacyjnych to owu wskakuje na bardziej prawdopodobny termin. Prawda jest taka , że nawet przy mierzeniu temp i testach owu nie ma się pewności kiedy owulacja była i czy w ogóle była, więc tym bardziej nie można się opierać wyłącznie na algorytmie w aplikacji
 
Wyliczając średnią sobie z nawet 6 m-cy, wychodzi, że cykle mam 29-30 dni. Ale ostatnio zdarzało mi cykle 37/28/27/34 (licząc od sierpnia). I już sama zgłupiałam 🤷🏻‍♀️
jak masz cykle powyżej 35 dni to są cykle niereguralne. Mogło Ci się dosłownie od wszystkiego poprzesuwać a nakręcanie się jeszcze Ci to pogorszy. Jeśli wiesz kiedy miałaś owulację i beta wyszła ujemna to ciąży nie ma.
Zaopatrz się w następnym cyklu w termometr i Paski LH jak i idź do gina na potwierdzenie czy faktycznie była ta owulacja i zbadaj progesteron
 
Mi aplikacje praktycznie za każdym razem źle prognozują owu. Dopiero jak wprowadze dane odnosnie temperatury i testów owulacyjnych to owu wskakuje na bardziej prawdopodobny termin. Prawda jest taka , że nawet przy mierzeniu temp i testach owu nie ma się pewności kiedy owulacja była i czy w ogóle była, więc tym bardziej nie można się opierać wyłącznie na algorytmie w aplikacji

Dokładnie. Chyba Jedynym potwierdzeniem owu na 100% jest ciąża [emoji41][emoji28]
 
reklama
Do góry