reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Tak, ogólnie mam do usunięcia 4, bo żadna mi się nie mieści 🤦‍♀️ Usunęli mi wczoraj dwie po lewej stronie, bo te z prawej są zatrzymane i jest cięższy dostęp do nich. Cała wizyta trwała 30 minut więc poszło ekspresowo, dopóki znieczulenie działało było okej. Wieczorem zaczęło boleć i mam wszystko strasznie opuchnięte. Nie dostałam nic, jedynie kartkę z zaleceniami gdzie jest napisane żeby ewentualnie w razie bólu brać standardowe leki przeciwbólowe 🤷‍♀️ I jak wezmę tabletki to już tak nie boli, ale przez to że mam wszystko opuchnięte ciężko mi ruszać głową czy np pić bo mam problem z przełykaniem 🙄 Nie pocieszyłaś mnie z tymi dwoma tygodniami 😱😱😱
Rób sobie okłady zimne na tą stronę, możesz też przyjmować aescin przeciwobrzekowo. Jest ziołowym lekiem, bezpiecznym. Najczęściej najgorsze są pierwsze 2-3 doby. Zdrówka!🤗
 
reklama
Witajcie,
To mój pierwszy wpis na takim forum. Pewnie ten temat był już przewijany, ale pozwólcie, że odświeżę. Potrzebuję Waszych rad! Od prawie roku próbujemy zajść w ciąże. Mam podejrzenie PCOS (wiele pęcherzyków na USG, podwyższony testosteron).

Przez prawie rok brałam Dupaston (wydaje mi się, że tylko blokował mi owulację), jeden cykl z CLO zakończony torbielką. W tym cyklu rzuciłam tabletki w cholerę. Zwykle moje cykle mają +35 dni. Nawet na dupastonie były długie.
Dzisiaj miałam USG (21 d.c) - jeden większy pęcherzyk 10mm. W 16 d.c. wszystkie były poniżej 10mm.
Czy myślicie, że jest sens zrobić USG za kilka dni? Jest szansa na owulację?
 
Witajcie,
To mój pierwszy wpis na takim forum. Pewnie ten temat był już przewijany, ale pozwólcie, że odświeżę. Potrzebuję Waszych rad! Od prawie roku próbujemy zajść w ciąże. Mam podejrzenie PCOS (wiele pęcherzyków na USG, podwyższony testosteron).

Przez prawie rok brałam Dupaston (wydaje mi się, że tylko blokował mi owulację), jeden cykl z CLO zakończony torbielką. W tym cyklu rzuciłam tabletki w cholerę. Zwykle moje cykle mają +35 dni. Nawet na dupastonie były długie.
Dzisiaj miałam USG (21 d.c) - jeden większy pęcherzyk 10mm. W 16 d.c. wszystkie były poniżej 10mm.
Czy myślicie, że jest sens zrobić USG za kilka dni? Jest szansa na owulację?
A duphaston nie brałaś dopiero po owulacji?
Rzeczywiście troeche małe te pęcherzyki...
A na clo nie brałaś potem zastrzyku ovitrelle lub innego żeby pękł pęcherzyk?
Co mówil lekarz o tych pęcherzykach?
 
A duphaston nie brałaś dopiero po owulacji?
Rzeczywiście troeche małe te pęcherzyki...
A na clo nie brałaś potem zastrzyku ovitrelle lub innego żeby pękł pęcherzyk?
Co mówil lekarz o tych pęcherzykach?
Dupaston brałam od 16-25 d.c. Bez monitoringu i podejrzewam, że o ile owulacje miałby się pojawić to często po 16 dniu.
Clo brałam jeden cykl i juz w 11/12 dc miałam torbiel 5,5cm. Na szczęscie po @ już jej nie było :)
Dzisiaj lekarka stwierdziła, że "ten cykl raczej będzie bezowulacyjny". Mam jednak nadzieję, że może jeszcze coś urośnie i powalczy :)
 
Małe te pęcherzyki masz[emoji848]
A clo jaką dawkę miałaś?
Dupaston brałam od 16-25 d.c. Bez monitoringu i podejrzewam, że o ile owulacje miałby się pojawić to często po 16 dniu.
Clo brałam jeden cykl i juz w 11/12 dc miałam torbiel 5,5cm. Na szczęscie po @ już jej nie było :)
Dzisiaj lekarka stwierdziła, że "ten cykl raczej będzie bezowulacyjny". Mam jednak nadzieję, że może jeszcze coś urośnie i powalczy :)
 
Dupaston brałam od 16-25 d.c. Bez monitoringu i podejrzewam, że o ile owulacje miałby się pojawić to często po 16 dniu.
Clo brałam jeden cykl i juz w 11/12 dc miałam torbiel 5,5cm. Na szczęscie po @ już jej nie było :)
Dzisiaj lekarka stwierdziła, że "ten cykl raczej będzie bezowulacyjny". Mam jednak nadzieję, że może jeszcze coś urośnie i powalczy :)
Kochana,

Ja też biorę duphaston 16-25 dc.
Ja mam znów problem z pękaniem.
Miałam monitoring w 14dc pecherzyk 19mm i chyba nici z owulacji. Dzisiaj 16 dc i nic nie czuje żeby była Owulka. Testy owulacyjne negatywne, a ja popadam juz w depreche z tej bezsilnosci:/ Mialyscie kiedyś owulacje bez żadnych objawów? Nie wiem jak sprawdzić czy pecherzyk pękł czy nie :(
 
reklama
Kochana,

Ja też biorę duphaston 16-25 dc.
Ja mam znów problem z pękaniem.
Miałam monitoring w 14dc pecherzyk 19mm i chyba nici z owulacji. Dzisiaj 16 dc i nic nie czuje żeby była Owulka. Testy owulacyjne negatywne, a ja popadam juz w depreche z tej bezsilnosci:/ Mialyscie kiedyś owulacje bez żadnych objawów? Nie wiem jak sprawdzić czy pecherzyk pękł czy nie :(
Najlepiej chyba zrobić USG.
Ja już 3 w tym miesiącu zrobiłam. I w 21 D.C. 10 mm.. Zamierzam brać Ovarin. Może coś pomoże..
 
Do góry