reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
U mnie dziś termin @, na razie cisza, tylko raz na jakiś czas coś mnie podbrzusze delikatnie pobolewa. Mam nadzieję, że covid nie rozregulował mi cyklu i dziś rozpocznę nowy cykl. Najlepiej to żeby już było po @, coby można się było wziąć za robotę :D
 
A.może to plamienie implantacyjne?
Trzymam kciuki[emoji4]
O kurczę. Właśnie byłam w toalecie i przy podcieraniu sporo takiej brązowej wydzieliny ale takiej żywo brązowej. Nigdy takiego koloru nie miałam przed [emoji204] w zeszłym tygodniu byłam u lekarza, wszystko idealnie, żadnych torbieli itp..
Dziś jestem okolo 8-9dpo
 
Jedziemy na tym samym wózku, a u mnie dopiero skurcze się załączyły. Może u Ciebie będzie coś innego. 😀
Jestem pewna że to miesiączka. Mam taki stres w sobie bez powodu i u mnie to PMS. Poza tym brązowe plamienia, taka kawa z mlekiem to nie implantacyjne. Ono powinno być różowe 🤔 Cały ten cykl jest dziwny, owulacja za szybko itd. chyba za bardzo pragnę dziecka.
 
Cześć dziewczyny! 23 dzień cyklu. Już 3 dzień z mężem się kłócę o wszystko 😳 hormony szaleją! Ale smutno tu dziś mamy. Przydałby się jakiś test z 2 kreskami 🙂 . Trzymajcie się ciepło w ten zimny i śnieżny dzień 😘
 
Cześć dziewczyny! 23 dzień cyklu. Już 3 dzień z mężem się kłócę o wszystko 😳 hormony szaleją! Ale smutno tu dziś mamy. Przydałby się jakiś test z 2 kreskami 🙂 . Trzymajcie się ciepło w ten zimny i śnieżny dzień 😘
 
reklama
Do góry