reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć Dziewczyny, witam się w 1dc. Cykl trwał tylko 26 dni. Wczoraj miałam śluz kawa z mlekiem, dziś już mocno brązowy. Rozpoczynam 9 CS. Trzymam kciuki, aby w końcu pojawił się tutaj jakiś pozytywny test 😊

Cześć :) Robiliście już jakieś badania czy na razie na spokojnie?
 
Cześć dziewczyny 💛 Matko chyba rozpoczęłam jakąś lawinę @ 🙈 bardzo mi przykro dziewczyny, że Wam też się nie udało, ale jak to mówią kolejny cykl kolejne szanse, trzymam za Nas mocno kciuki ✊ u mnie dziś 2dc, psychicznie czuję się bardzo dobrze a to najważniejsze! Miłego dnia dla Was 💛
 
reklama
Cześć dziewczyny 💛 Matko chyba rozpoczęłam jakąś lawinę @ 🙈 bardzo mi przykro dziewczyny, że Wam też się nie udało, ale jak to mówią kolejny cykl kolejne szanse, trzymam za Nas mocno kciuki ✊ u mnie dziś 2dc, psychicznie czuję się bardzo dobrze a to najważniejsze! Miłego dnia dla Was 💛

A jak oczy? :)
 
Do góry