reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja ciągle czekam na @ po poronieniu, nie mam pojęcia w jakim czasie cyklu jestem, nic nie czuję, masakra... Chciałabym moc już się od nowa starać a tu narazie zupa... Dziewczyny które przeszły poronienie długo czekałyście na pierwszą [emoji204]?
U mnie przyszła szybko. Po 3tyg. Ale nie ma reguły. Organizm sam da znać że jest gotowy. Ile już czekasz? Do 6tyg możesz czekać 😬
 
reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛😊 Jak się dziś czujecie? Który dc? Ktoś dziś testuje? U mnie na razie cisza, @ powinna dzisiaj przyjść, nie mam testu w domu więc zostaje mi poczekać i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie 😉

To kciuki. 👍 Zostaw ją w spokoju i nie wywołuj wilka z lasu. Trochę za sobą potesknicie. 😀
 
Cześć dziewczyny 😉 czy któraś z was brala Clo? Ja brałam od 2 do 7dc to kiedy się spodziewać owu? Po ilu dniach była u was? Martwię się bo jak brałam clo to wszystko czulam i jajniki i ogólnie ze cos się dzieje, zaklulo mnie podbrzusze 7dc i dzisiaj nic, troche boli prawy jajnik ale on ciągle mnie boli, tak było w ostatnim cyklu ten bolał a z drugiego była owu 🤔
To jak bierzesz leki na stymulację to lekarz nie zlecił Ci monitoringu??😳
 
reklama
Do góry