reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

U mnie 38dc, testy białe, nie ma się co oszukiwać, temperatura przez ostatni tydzień w granicach 36,17-36,34 a @ nadal nie ma Pierwszy raz od wielu miesięcy taki długi cykl, raz miałam 35 dni, zazwyczaj 33. 🤷🏻‍♀️
 
reklama
A owulacje kiedy miałaś? Może się przesunęła? I przez to cykl taki długi [emoji848][emoji6]
U mnie 38dc, testy białe, nie ma się co oszukiwać, temperatura przez ostatni tydzień w granicach 36,17-36,34 a @ nadal nie ma Pierwszy raz od wielu miesięcy taki długi cykl, raz miałam 35 dni, zazwyczaj 33. [emoji2370]
 
A owulacje kiedy miałaś? Może się przesunęła? I przez to cykl taki długi [emoji848][emoji6]
Robiłam testy owu więc na ich podstawie powinna być 18-19 stycznia. A czy była to nie wiem, bo temperature mierze dopiero od 6 dni. Jedyne logiczne wytłumaczenie to faktycznie, że owu przesunięta a test może źle pokazał peak
 
Kochana 4 dni do [emoji85] i w dodatku test w dzień pewnie zrobiony? Nie ma nad czym się dołować [emoji5] to jeszcze wcale nic nie oznacza. Trzymam mocno kciuki żebyś za te parę dni zobaczyła [emoji977][emoji3059]
W dzien i to po południu mam nadzieje ze za 4 dni @ nie przyjdzie dziekuje wam za słowa otuchy
Halo halo! Spokojnie i bez nerwów proszę mi tu ☺️ zostały Ci 4 dni do terminu @, 4 dni w ciągu, których wiele się może jeszcze wydarzyć! Niestety, tak się dzieje jak się testuje za wcześnie 😉 ten test niczego nie przesądza bo był wykonany za wcześnie, więc nie stresuj się na zapas bo jeszcze możesz sobie krzywdę tym zrobić (zaburzyć cykl na przykład)
 
IMG_20210208_182516_HDR.jpg

A już myślałam że cykl bezowulacyjny 😱
Wiem, że to nie daje 100% pewności, ale tak mnie napierdziela jajnik, że mam pozytywne odczucia 😁
17dc , zazwyczaj cykle 26-28 dni.
 
Zobacz załącznik 1235958
A już myślałam że cykl bezowulacyjny 😱
Wiem, że to nie daje 100% pewności, ale tak mnie napierdziela jajnik, że mam pozytywne odczucia 😁
17dc , zazwyczaj cykle 26-28 dni.
bardzo wyraźna kreseczka 🥰 nic tylko działać, nawet jeśli testy owu nie dają 100% pewności, to szansa duża jest więc owocnych starań! 😀
 
Hmm nom całkiem możliwe z tymi testami owu. Ja chyba nie do końca im wierzę
Robiłam testy owu więc na ich podstawie powinna być 18-19 stycznia. A czy była to nie wiem, bo temperature mierze dopiero od 6 dni. Jedyne logiczne wytłumaczenie to faktycznie, że owu przesunięta a test może źle pokazał peak
 
reklama
Do góry