reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny muszę pokazać Wam moje dzisiejsze testy (5 dni przed terminem) wiem że za wcześnie ale miałam sporo testów do wykorzystania. Pierwszy zbladł jak wysechł, drugi po czasie to samo. Kreski pokazały się minutę po testowaniu (max dla tych testów 5minut)
Ja tez cos tam widze, tak ledwo ledwo ale przeciez do terminu jeszcze jest czas, wiec maja prawo byc takie bledziochy 😃. Koniecznie powtorz jutro i daj znac 😃
 
Dziewczyny muszę pokazać Wam moje dzisiejsze testy (5 dni przed terminem) wiem że za wcześnie ale miałam sporo testów do wykorzystania. Pierwszy zbladł jak wysechł, drugi po czasie to samo. Kreski pokazały się minutę po testowaniu (max dla tych testów 5minut)
Zrób w terminie @ teraz ciężko powiedzieć
 
Hej wszystkim, za tydzień idę badać progesteron, czy możecie podpowiedzieć jakie jeszcze badania warto zrobić 7dpo? (20d.c.) 🤔😊
 
DIOSTINEX

Dziewczyny, które go brały, powiedzcie czy od tej samej nocy, w której zaczęliście miałyście przy zasypianiu lekkie kręcenie się w głowie? Podejrzewam ze znów mi mogło żelazo (hemoglobina) spaść bo miałam wtedy mocniejsze co prawda przez sen mi się kręciło a jak się obudziłam to przechodziło 🥺🤯 w przyszłym tygodniu zbadam sobie wszystko bo 15.02 mam endokrynologa. Ja jestem bardzo zestresowana osoba od 3 miesięcy i myśle, ze ta prolaktyna jest zakłamana na wynikach przez to bo nie umiem się wyluzować... chociaż trochę piersi przestały bolec jak to wzięłam 😆🤷‍♀️
 
@JestemAnia @Klauuudia
Ja za to wczoraj od endokrynologa usłyszałam, że prolaktyna 33 przy normie 26/27 jest ok i nie trzeba mi na nią leku 😂 Cała nadzieja w ginekologu
mi lekarka powiedziała, ze to jest prolaktyna z danej chwilunia nie wiemy czy w ciągu dnia nie jest jeszcze wyższa czy może w druga stronę, miałaś kilka razy ja mierzona czy tylko raz? Bo do brania leków najlepiej mieć dwa aby lub więcej potwierdzony „wysoki” wynik... czy ten endo był prywatnie? Ja chodzę z pakietu PZU, mam wrażenie ze panie w rejestracji znają mnie tak dobrze 🤣 dziwnie czasem patrzą No ale nie chodzę co tydzień do lekarzy, a jak coś nie gra to trzeba, nie? 😂🤷‍♀️
 
reklama
Hm... Czy to nie dziwne że test owulacyjny był pozytywny w 7dc, potem kreska była jaśniejsza a dzisiaj w 11dc test znów pozytywny?! Zaznaczam że problemów hormonalnych nie mam, cykle regularne 28-29dni. Ja chyba się nie nadaje na te testy😬 temperatura nadal niska, śluz płodny ustał też w 8dc🤔 im więcej rzeczy sprawdzam tym to się wydaje kompletnie nielogiczne🤯
 
Do góry