reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Wczoraj miałam wizytę i Pani doktor stwierdziła początek PCO 😢 póki co mam zrobić krzywą cukrową i brać miovelia. Brała któraś z Was to? Za tydzień mam iść z wynikami i sprawdzić co z owulacją, wspominała mi też coś o stymulacji.
Hej, ja biorę Miovelia od 3.12 choć teoretycznie nie mam PCOS, a od przyszłego cyklu włączamy Miovelia NAC od 2 do 6 dnia cyklu. Ja raczej nie mam problemów z owulacją, moja ginekolog chciała dać po prostu jakieś witaminki. Na razie ciężko mi się wypowiedzieć na temat efektów, bo za krótko przyjmuję Miovelię. Zauważyłam, że w zeszłym cyklu nie miałam PMS, cykl mi się wydłużył o 4 dni, ale miałam plamienia pod koniec cyklu i łagodniejszy okres. Teraz mamy 17 dc i bardzo bym chciała, aby w końcu się udało zajść w ciążę. 🙂 Mamy próbować przez 3 miesiące, a jeśli się uda, mamy zrobić badania nasienia. Pozdrawiam.
 
U mnie dzis 38dc , 6 dni spoznienia @ i jak narazie się nie zapowiada 🙄 wczorajsza beta negatywna , wiec ciążę wykluczam . Jak pojawi się okres zacznę 6cs. Ale żeby o tym nie myśleć non stop , postanowiłam wziąć się za siebie. Zaczelam ćwiczyć, zdrowiej gotować, dla lepszego samopoczucia zrobilam małe , ciuszkowe zakupy, umówiłam się na paznokcie. Od tego cyklu zamierzamy co 2-3 dni sie przytulac , jak najdzie nas ochota 🙃 może jak skupie swoja uwagę na czymś innym , wtedy się uda 😃
 
U mnie dzis 38dc , 6 dni spoznienia @ i jak narazie się nie zapowiada 🙄 wczorajsza beta negatywna , wiec ciążę wykluczam . Jak pojawi się okres zacznę 6cs. Ale żeby o tym nie myśleć non stop , postanowiłam wziąć się za siebie. Zaczelam ćwiczyć, zdrowiej gotować, dla lepszego samopoczucia zrobilam małe , ciuszkowe zakupy, umówiłam się na paznokcie. Od tego cyklu zamierzamy co 2-3 dni sie przytulac , jak najdzie nas ochota 🙃 może jak skupie swoja uwagę na czymś innym , wtedy się uda 😃
Bardzo fajne podejście ☺️ ja w tym miesiącu zamówiłam sobie parę kosmetyków o których już dłuższy czas myślałam a były z trochę wyższej półki cenowej i też staram się zdrowo, kolorowo odżywiać i chodzę sobie na bieżni i w między czasie oglądam różne seriale/ filmy na HBO GO 🤩 odrazu się człowiek lepiej czuje
 
reklama
Myślicie,że to pozytywny test na owulacje? Różnie określają producenci i ja już normalnie mam namieszane w głowie :(
 

Załączniki

  • 20210203_170547-1.jpg
    20210203_170547-1.jpg
    63,3 KB · Wyświetleń: 70
Do góry