reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

witajcie, mam pytanko odnośnie bardzo niskiej ferrytyny <1,98 żelazo 38, hemoglobina w normie o dziwo... borykam sie z tym niskim żelazem od dłuższego czasu, nawet hematolog zdziwił się, że nie spotkał się jeszcze z tak niskim poziomem. Jakie mogę wykonać jeszcze badania zeby rozszerzyc diagnoze? Czy to moze byc przyczyna bardzo wczesnych poronien??
 
reklama
Faktycznie nisko. Co do dalszej diagnozy nie podpowiem. Ja mam żelazo w normie a ferrytynę nisko.
Za zaleceniami dietetyka wprowadziłam naturalne metody (syntetyczne żelazo źle wpływa na układ pokarmowy).
1. Wieczorem łyżkę stołową pyłku pszczelego zalewam wodą. Rano dodaję miarkę witaminy C 1000 xenivit i colostrum . Wypijam na czczo pół godziny przed posiłkiem.
2. 3-4 czerwone daktyle dziennie
3. Zakwas z buraka

Te rzeczy znacząco poprawiły mój poziom ferrytyny.
witajcie, mam pytanko odnośnie bardzo niskiej ferrytyny QUOTE]
 
Faktycznie nisko. Co do dalszej diagnozy nie podpowiem. Ja mam żelazo w normie a ferrytynę nisko.
Za zaleceniami dietetyka wprowadziłam naturalne metody (syntetyczne żelazo źle wpływa na układ pokarmowy).
1. Wieczorem łyżkę stołową pyłku pszczelego zalewam wodą. Rano dodaję miarkę witaminy C 1000 xenivit i colostrum . Wypijam na czczo pół godziny przed posiłkiem.
2. 3-4 czerwone daktyle dziennie
3. Zakwas z buraka

Te rzeczy znacząco poprawiły mój poziom ferrytyny.
dzięki za sugestie :) trzeci miesiąc łykam tardyferon i przyznaję, że chyba mi nie służy...
 
U mnie powoli kończy się 7 cykl starań, objawów jako takich nie mam a w sumie nie chce sobie wmawiać, że zmęczenie i wrażliwe sutki to ciąża 🙄 więc czekam raczej na spokojnie do dnia @ też zaczynam stawać się obojętna na tą całą otoczkę...małe szanse żeby się udało, więc teraz trzeba się skupić na diagnostyce
Mnie najbardziej denerwuje ze musimy odkładać starania. Wcześniej zabieg konizacji odłożone starania na 3 msc udało się niestety poronienie i teraz znowu 3 msc czekania.
😓
 
Mnie najbardziej denerwuje ze musimy odkładać starania. Wcześniej zabieg konizacji odłożone starania na 3 msc udało się niestety poronienie i teraz znowu 3 msc czekania.
😓
O niee, bardzo mi przykro 😔 3 miesiące to tylko 3 cykle, dacie radę, jakoś zleci Wam ten czas, nie mówię że szybko bo to może być ciężko, ale w końcu zaczniecie znów się starać ❤️
 
reklama
Do góry