reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Olej z Wiesiołka od 1dc do owulacji[emoji6] później już nie powinno się go stosować
Dzień dobry w 18dc [emoji3059]
Od dziś zaczynam brać olej z wiesołka w tab i się zastanawiam, po ile szt na dzień bierzecie? Wyczytałam w internecie, że można je brać tylko do 1dc, to prawda? I jak to jest ze śluzem podczas owulacji? Wiem że u każdego jest inaczej ale czy powinnam się martwić jeśli mój jest biały i lepki, a nie przeźroczysty i rozciągliwy ?
 
reklama
Dzień dobry w 18dc [emoji3059]
Od dziś zaczynam brać olej z wiesołka w tab i się zastanawiam, po ile szt na dzień bierzecie? Wyczytałam w internecie, że można je brać tylko do 1dc, to prawda? I jak to jest ze śluzem podczas owulacji? Wiem że u każdego jest inaczej ale czy powinnam się martwić jeśli mój jest biały i lepki, a nie przeźroczysty i rozciągliwy ?
Olej z wiesiołka bierze się od 1dc do owu, później odstawia, gdyż wywołując skurcze może utrudnic/uniemożliwić zagnieżdżenie zarodka.
Co do dawkowania musisz sprawdzić sama ile Ci pomaga, nie zaleca się większej dawki niż 3000mg/dziennie
 
Ja testuje w czwartek/piątek.
Bol piersi od owulacji, dodatkowo bol jajnikow, kilka dni przed okresem bol podbrzusza.
Plamienia implantacyjnego brak, nie napalam się. Miałam już 1 taki cykl, w którym byłam prawie pewna że będą 2 kreseczki i lipa.
Testujemy w tym samym czasie 😁 o ile @ nie przyjdzie 🙈
 
Olej z wiesiołka bierze się od 1dc do owu, później odstawia, gdyż wywołując skurcze może utrudnic/uniemożliwić zagnieżdżenie zarodka.
Co do dawkowania musisz sprawdzić sama ile Ci pomaga, nie zaleca się większej dawki niż 3000mg/dziennie
oki a co jeśli źle określe owu? Teraz już w ogóle się zastanawiam czy go brać żebym sobie nie wyrządziła więcej krzywdy niż pożytku..
 
Dzień dobry w 18dc 🥰
Od dziś zaczynam brać olej z wiesołka w tab i się zastanawiam, po ile szt na dzień bierzecie? Wyczytałam w internecie, że można je brać tylko do 1dc, to prawda? I jak to jest ze śluzem podczas owulacji? Wiem że u każdego jest inaczej ale czy powinnam się martwić jeśli mój jest biały i lepki, a nie przeźroczysty i rozciągliwy ?
Od pierwszego dnia cyklu DO OWULACJI
 
oki a co jeśli źle określe owu? Teraz już w ogóle się zastanawiam czy go brać żebym sobie nie wyrządziła więcej krzywdy niż pożytku..
Jak nie byłam pewna czy już po to odstawiałam "na wszelki wypadek". Bezpieczniejszy, a o podobnych właściwościach jest olej lniany bądź siemię lniane. Ja w drugiej połowie cyklu jadłam właśnie siemię, a w pierwszej, do skoku temp olej z wiesiołka.
 
reklama
Byłam dzisiaj rano - zrobiłam progesteron i prolaktynę, dam znać wieczorem co wyszło 🤷🏻‍♀️
Miłego dnia dla Was ❤️
Mam już wyniki, co o tym myślicie? 22dc

7A2E8D1A-E324-4CD2-A276-C2443E24941A.jpeg
 
Do góry