reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej :) To znów ja z nowym pytaniem do Was dziewczyny.. Kilka dni temu pisałam, że wybieram się do gina, aby przyjrzeć się II połowie cyklu ze względu na plamienie w poprzednim (około 10 dni po owulacji). Byłam w czwartek i dowiedziałam się, że owu była, bo widać płyn i ciałko żółte. Lekarka mnie uspokajała, że mam się nie stresować, bo na pewno wszystko jest ok, ale w tym cyklu znów brązowe plamienie się pojawiło.. Tym razem około 6 dpo, w 21dc. Czy według Was jest się czym martwić? Może to mieć związek ze zbyt niskim poziomem progesteronu i czy to totalnie uniemożliwia zajście w ciąże? Dziękuję za Wasze rady ❤️
 
Mam pytanie dziewczyny, a mianowicie:
27 (28dc) stycznia mialam dostac miesiaczke - do dzis jej nie mam.
Dzis 32dc zrobilam test - negatywny.
26ego (27dc)dzien przed spodziewana miesiaczka spadek temp jak to przed @ bywa i zaraz 27 (28dc)wzrost az do wczoraj 31dc.
Przeczytalam ze ten spadek z 27dc moze byc oznaka implantacji 🤔 i sie zastanawiam kiedy w takim razie robic test jesli miesiaczka nie przyjdzie.
Z gory wybaczkie ten chaotyczny wpis ale juz niewiem co mam myslec.
Ps. Szyjka macicy bardzo wysoko i zupelnie nie jak na miesiaczke 🙈 a przez ostatnie 2 dni bolaly mnie piersi ...
Jeżeli w 27dc zarodek się zagnieździł to moim zdaniem w 32dc test powinien już coś pokazać. Najlepiej wybierz się na betę, wtedy będziesz miała pewność.

Hej :) To znów ja z nowym pytaniem do Was dziewczyny.. Kilka dni temu pisałam, że wybieram się do gina, aby przyjrzeć się II połowie cyklu ze względu na plamienie w poprzednim (około 10 dni po owulacji). Byłam w czwartek i dowiedziałam się, że owu była, bo widać płyn i ciałko żółte. Lekarka mnie uspokajała, że mam się nie stresować, bo na pewno wszystko jest ok, ale w tym cyklu znów brązowe plamienie się pojawiło.. Tym razem około 6 dpo, w 21dc. Czy według Was jest się czym martwić? Może to mieć związek ze zbyt niskim poziomem progesteronu i czy to totalnie uniemożliwia zajście w ciąże? Dziękuję za Wasze rady ❤️
A badałaś progesteron?
 
Poproś Swoją ginekolog żeby zbadała Tobie poziom progesteronu. Bo faktycznie brzmi to jak niski progesteron. Gdyby to było jednorazowe to bym podejrzewała, że może krwawienie implantacyjne.
Hej :) To znów ja z nowym pytaniem do Was dziewczyny.. Kilka dni temu pisałam, że wybieram się do gina, aby przyjrzeć się II połowie cyklu ze względu na plamienie w poprzednim (około 10 dni po owulacji). Byłam w czwartek i dowiedziałam się, że owu była, bo widać płyn i ciałko żółte. Lekarka mnie uspokajała, że mam się nie stresować, bo na pewno wszystko jest ok, ale w tym cyklu znów brązowe plamienie się pojawiło.. Tym razem około 6 dpo, w 21dc. Czy według Was jest się czym martwić? Może to mieć związek ze zbyt niskim poziomem progesteronu i czy to totalnie uniemożliwia zajście w ciąże? Dziękuję za Wasze rady [emoji3590]
 
Hej dziewczyny!
Wracam do Was! Dziś 8 dc. Zrobiłam sobie z ciekawości test owulacyjny z alegro i zauwazyłam cień co mnie bardzo zaskoczyło, bo spodziewałam się jej dopiero po 2.02. bo według aplikacji owu powinna być 7/8 lutego, ale coś chyba w tym miesiącu szybciej będzie 😆
 
Hej :) To znów ja z nowym pytaniem do Was dziewczyny.. Kilka dni temu pisałam, że wybieram się do gina, aby przyjrzeć się II połowie cyklu ze względu na plamienie w poprzednim (około 10 dni po owulacji). Byłam w czwartek i dowiedziałam się, że owu była, bo widać płyn i ciałko żółte. Lekarka mnie uspokajała, że mam się nie stresować, bo na pewno wszystko jest ok, ale w tym cyklu znów brązowe plamienie się pojawiło.. Tym razem około 6 dpo, w 21dc. Czy według Was jest się czym martwić? Może to mieć związek ze zbyt niskim poziomem progesteronu i czy to totalnie uniemożliwia zajście w ciąże? Dziękuję za Wasze rady ❤️

Ja tak miałam przy niskim progesteronie . Przez jakiś czas, kilka cykli funkcjonowałam na Duphastonie, potem mi się jakoś uregulowało. Także warto zbadać i mieć pewność.
 
dzień Dobry dziewczyny
U mnie 15dc
Jestwm po sobotnim zastrzyku z otrivel
Dzisiaj wieczorem u ginekologa sprawdzamy Czy pęcherzyk pekl
Zdjęcie z wczoraj z rana i ta najciemniejszą z wieczora 😊
 

Załączniki

  • 9173CFEA-F3D3-4FAE-92C8-D645BD76A6FC.jpeg
    9173CFEA-F3D3-4FAE-92C8-D645BD76A6FC.jpeg
    188,4 KB · Wyświetleń: 84
Wiecie co przede mna 8 cykl starań (dzisiaj dostałam @) kolejny raz się nie udało :( zaczynam powoli nyslec ze jest coś z nami nie tak w tym cyklu planuje włączyć olej z wiesiołka i maca w kapsułkach zobaczymy czy coś to pomoże. Jakieś pomysły co jeszcze jeżeli chodzi o witaminy ?
 
reklama
Wiecie co przede mna 8 cykl starań (dzisiaj dostałam @) kolejny raz się nie udało :( zaczynam powoli nyslec ze jest coś z nami nie tak w tym cyklu planuje włączyć olej z wiesiołka i maca w kapsułkach zobaczymy czy coś to pomoże. Jakieś pomysły co jeszcze jeżeli chodzi o witaminy ?
Kwas foliowy przede wszystkim, magnez , witamina B5 i B12 . Mi to kazała brać Pani doktor. Aha i D3 i Omegi
 
Do góry