reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

dzień Dobry dziewczyny
U mnie 15dc
Jestwm po sobotnim zastrzyku z otrivel
Dzisiaj wieczorem u ginekologa sprawdzamy Czy pęcherzyk pekl
Zdjęcie z wczoraj z rana i ta najciemniejszą z wieczora 😊
Ale wiesz ze nie robi się testów owulacyjnych po zastrzyku z hcg (ovitrelle lub pregnyl) bo zawsze wyjdą pozytywne? 😜 Wg mnie szkoda testow.
Edit: Twój zastrzyk to jakiś inny niż ovitrelle z tego co widzę, źle przeczytałam sorry :-)
 
reklama
Wiecie co przede mna 8 cykl starań (dzisiaj dostałam @) kolejny raz się nie udało :( zaczynam powoli nyslec ze jest coś z nami nie tak w tym cyklu planuje włączyć olej z wiesiołka i maca w kapsułkach zobaczymy czy coś to pomoże. Jakieś pomysły co jeszcze jeżeli chodzi o witaminy ?
Przykro mi, ja też się wczoraj dowiedziałam że w tym miesiącu znowu nie wyszło :(
A robiliście już jakieś badania? Ty hormony/drożność a maz nasienie?
 
Przykro mi, ja też się wczoraj dowiedziałam że w tym miesiącu znowu nie wyszło :(
A robiliście już jakieś badania? Ty hormony/drożność a maz nasienie?
Jeszcze nie robiliśmy - ginekolog nie widzi póki co potrzeby tzn kazała spróbować z testami owu i jeśli w ciągu 3 cykli nie wyjdzie to ruszymy ostro z badaniami . Miałam podstawowy pakiet badań przed staraniem się o dziecko - korzystam z Medicover i tam po prostu zrobili mi pakiet usg piersi badania z krwi cytologia usg itd
 
Jeszcze nie robiliśmy - ginekolog nie widzi póki co potrzeby tzn kazała spróbować z testami owu i jeśli w ciągu 3 cykli nie wyjdzie to ruszymy ostro z badaniami . Miałam podstawowy pakiet badań przed staraniem się o dziecko - korzystam z Medicover i tam po prostu zrobili mi pakiet usg piersi badania z krwi cytologia usg itd
Wiesz... Mi na początku też mówili żebym próbowała bo to normalne że może nie wychodzić przez kilka miesięcy, i dopiero potem zrobiłam m. In prolaktyne, Progesteron i okazało się za wysoka prolaktyna i niski progesteron (niewydolność ciałka żółtego) więc z tych moich prób i tak i tak by nic nie wyszło jak nie brałam leków
 
Ja testuje w czwartek/piątek.
Bol piersi od owulacji, dodatkowo bol jajnikow, kilka dni przed okresem bol podbrzusza.
Plamienia implantacyjnego brak, nie napalam się. Miałam już 1 taki cykl, w którym byłam prawie pewna że będą 2 kreseczki i lipa.
 
Ale wiesz ze nie robi się testów owulacyjnych po zastrzyku z hcg (ovitrelle lub pregnyl) bo zawsze wyjdą pozytywne? 😜 Wg mnie szkoda testow.
Edit: Twój zastrzyk to jakiś inny niż ovitrelle z tego co widzę, źle przeczytałam sorry :-)
W piątek robiłam test - i wyszedł taki sam jak ten PierwsZy na zdj (miko WsYtako ciemniejszy od kreski testowej)
Wiec wszystko jest pod kontrola- a co do zastrzyku to literówka 😅
Dzięki za czujność
 
Mam już wyniki Beta-HCG. 27dc.
Wynik z rana: 275,8 IU/L

Pierwszy raz to robiłam, czy możecie mi pomóc zinterpretować ten wynik "w praktyce"? Według skali z badania, to może być 1-3 tydzień ciąży. Czy mam jeszcze robić pojutrze to badanie? Jestem trochę rozstrzęsiona :p

Kobiety w ciąży:
  • 1 tydzień: 5,0-50,0
  • 1-2 tydzień: 50-500
  • 2-3 tydzień: 100-5000
 
Mam już wyniki Beta-HCG. 27dc.
Wynik z rana: 275,8 IU/L

Pierwszy raz to robiłam, czy możecie mi pomóc zinterpretować ten wynik "w praktyce"? Według skali z badania, to może być 1-3 tydzień ciąży. Czy mam jeszcze robić pojutrze to badanie? Jestem trochę rozstrzęsiona :p
Gratulacje!❤️
Musiałam ominąć wcześniejsza wypowiedz ze będziesz robić bete!
 
Dzień dobry w 18dc 🥰
Od dziś zaczynam brać olej z wiesołka w tab i się zastanawiam, po ile szt na dzień bierzecie? Wyczytałam w internecie, że można je brać tylko do 1dc, to prawda? I jak to jest ze śluzem podczas owulacji? Wiem że u każdego jest inaczej ale czy powinnam się martwić jeśli mój jest biały i lepki, a nie przeźroczysty i rozciągliwy ?
 
reklama
Dzień dobry w 18dc 🥰
Od dziś zaczynam brać olej z wiesołka w tab i się zastanawiam, po ile szt na dzień bierzecie? Wyczytałam w internecie, że można je brać tylko do 1dc, to prawda? I jak to jest ze śluzem podczas owulacji? Wiem że u każdego jest inaczej ale czy powinnam się martwić jeśli mój jest biały i lepki, a nie przeźroczysty i rozciągliwy ?
Ja olej z wisiołka stosuje od 1dc do owulacji, po owulacji odstawiam do 🙉
 
Do góry