reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej.

Mam pytanko do dziewczyn które mają wlewy z intralipidu. Czy dobrze się czujecie po wlewie? Wczoraj miałam 3 wlew i jak wróciłam do domu bardzo rozbolała mnie głowa i byłam mega zmęczona, senna. Wcześniej tak nie miałam. Być może jest to spowodowane tym że wczoraj miałam większe stężenie intralipidu, 20% a wcześniej podawali 10%.
 
reklama
Dziekuje dziewczynki :) w aplikacji Flo widziałam możliwość notowania temp ale dopoero teraz doszukałam się gdzie można wyświetlić ten wykres do zobrazowania skoku 🙈 ale ze mnie gapa 🤣🤣
 
Ja tez bralam slub w wieku 21 lat i niczego w zyciu nie zaluje. Nie chcialbym nawet na jeden dzien sie cofnac do zycia kiedy nie mialam corki. Teraz jest o wiele lepiej, a mlodosci nie stracilam bo nadal robie to co robilam kiedys, jezdzimy na wakacje, spotykamy sie ze znajomymi i nie tylko takimi co maja dzieci 🤣dbam o swoj wyglad jeszcze bardziej niz wczesniej i dodatkowo prowadze firme. Wszystko da sie pogodzic i nauczyc, tylko z poczatku trzeba poznac tego malego czlowieka i dojsc z nim do porozumienia 🙂

My w tym cyklu dzialalismy ale na ile skutecznie to nie wiem, okaze sie gdzies za dwa tygodnie, ale watpie bo nie czuje "tego czegos" 🤷‍♀️ Niedlugo kupie testy owu i bede sprawdzac bo sama jestem ciekawa czy dobrze rozpoznaje te odpowiednie dni 🤔

Ja też nie chciałabym się w życiu cofnąć do czasu sprzed narodzin dzieci i w ogóle nie przeszkadza mi to w bardzo aktywnym życiu i rozwijaniu się. Nie pasuje też do tego żartu, że przy trzeciej ciąży ciuchy ciążowe stają się normalnymi na codzien. 😀
 
Mam pytanie dziewczyny, a mianowicie:
27 (28dc) stycznia mialam dostac miesiaczke - do dzis jej nie mam.
Dzis 32dc zrobilam test - negatywny.
26ego (27dc)dzien przed spodziewana miesiaczka spadek temp jak to przed @ bywa i zaraz 27 (28dc)wzrost az do wczoraj 31dc.
Przeczytalam ze ten spadek z 27dc moze byc oznaka implantacji 🤔 i sie zastanawiam kiedy w takim razie robic test jesli miesiaczka nie przyjdzie.
Z gory wybaczkie ten chaotyczny wpis ale juz niewiem co mam myslec.
Ps. Szyjka macicy bardzo wysoko i zupelnie nie jak na miesiaczke 🙈 a przez ostatnie 2 dni bolaly mnie piersi ...
 
Ja brałam 20 %. Jutro mam kolejny. Czułam się bardzo dobrze. Zero efektów ubocznych. A głowa w tym tygodniu boli mnie często. Może ciśnienie? Rzadko mi się to zdarza więc zwróciłam na to uwagę.
Hej.

Mam pytanko do dziewczyn które mają wlewy z intralipidu. Czy dobrze się czujecie po wlewie? Wczoraj miałam 3 wlew i jak wróciłam do domu bardzo rozbolała mnie głowa i byłam mega zmęczona, senna. Wcześniej tak nie miałam. Być może jest to spowodowane tym że wczoraj miałam większe stężenie intralipidu, 20% a wcześniej podawali 10%.
 
Ja brałam 20 %. Jutro mam kolejny. Czułam się bardzo dobrze. Zero efektów ubocznych. A głowa w tym tygodniu boli mnie często. Może ciśnienie? Rzadko mi się to zdarza więc zwróciłam na to uwagę.
Dzięki za odpowiedź. Może to przypadek, że tak słabo się czułam. Mnie głowa czasami boli ale nie tak jak wczoraj. Rano właściwie też obudziłam się z bólem ale przeszło samo. Może faktycznie ciśnienie 🙂
 
A kontrolujesz poziom NK przy wlewach? Ja chyba pójdę. Tylko nie wiem ile po wlewie odczekać. Startowałam z poziomem 19.3%. Chce sprawdzic czy to dziala bo nie dają mi sterydu a jestem w ciazy.
Dzięki za odpowiedź. Może to przypadek, że tak słabo się czułam. Mnie głowa czasami boli ale nie tak jak wczoraj. Rano właściwie też obudziłam się z bólem ale przeszło samo. Może faktycznie ciśnienie [emoji846]
 
reklama
Hej. Czy mogę zadać pytanie? Może ktoś wie, dziś mam 13dc test owu pozytywny, a śluzu brak...jest biały i lepki żaden plemnik w nim nie popłynie😭😭z wczorajszego USG lekarz powiedział, że pewnie szykuje się na 14dc (18,5mm w 12dc) Czy płodny śluz może pokazać się dopiero np.2h przed samą owulacją? Lub może pojawiać się co jakiś czas tylko? Miałam bardzo dużo płodnego śluzu w 10dc, ale 3-4 dni przed owulacją chyba marne szanse na zapłodnienie...Jestem załamana i już mi się nawet starać odechciało...

Spokojnie. Ja przed drugą ciąża byłam sucha jak pustynia i się udało. Teraz też mam problemy ze śluzem płodnym i lekarz powiedział, że w zajściu w ciążę mi to nie przeszkodzi. Także głowa do góry i działaj. A jeśli chcesz możesz od następnego cyklu spróbować DHA i oleju z wiesiołka.
 
Do góry