reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Kochana ile kobiet, tyle przypadków jednej wyszedł parę dni przed terminem @ a drugiej nawet w dniu planowanej @ nie wyjdzie a będzie w ciąży 😉 jeśli Cię to uspokoi to testuj a jeśli znajdziesz w sobie siłę żeby poczekać to też będzie dobrze 😉 a czemu chcesz odejść? Jeśli mogę spytać oczywiście
Praca choć bardzo dobrze płatna kosztuje mnie wiele stresów :(
 
reklama
Dziewczyny, za tydzień wybieram się do endokrynologa z powodu skoku tsh. Czy warto zrobić jeszcze jakieś inne badania przed tą wizyta oprócz takich podstaw jak tsh, ft3, ft3, atpo, atg, prolaktyna?
 
Witajcie Drogie Dziewczyny :)
Chciałam Was prosić o radę. Tydzień temu byłam u ginekologa, lekarka powiedziała, że na jej oko owulacja odbędzie się za około 3 dni, tj. niedziela. Test owulacyjny pozytywny wyszedł także w niedzielę. I tutaj moje pytanie, czy jest sens dzisiaj udać się na wizytę? Pani doktor mówiła, że ze względu na plamienia w drugiej połowie poprzedniego cyklu można też przyjrzeć się właśnie tej drugiej połowie na USG, dziś 18dc. Myślicie, że warto i mogę się czegoś dowiedzieć? Badanie nie zaszkodzi w razie gdyby się tym razem udało? Staramy się od listopada.
 
Witajcie Drogie Dziewczyny :)
Chciałam Was prosić o radę. Tydzień temu byłam u ginekologa, lekarka powiedziała, że na jej oko owulacja odbędzie się za około 3 dni, tj. niedziela. Test owulacyjny pozytywny wyszedł także w niedzielę. I tutaj moje pytanie, czy jest sens dzisiaj udać się na wizytę? Pani doktor mówiła, że ze względu na plamienia w drugiej połowie poprzedniego cyklu można też przyjrzeć się właśnie tej drugiej połowie na USG, dziś 18dc. Myślicie, że warto i mogę się czegoś dowiedzieć? Badanie nie zaszkodzi w razie gdyby się tym razem udało? Staramy się od listopada.
Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć o ewentualnej ciąży to niczego się nie dowiesz bo jest za wcześnie, jeszcze mogło nie dojść do zagnieżdżania o ile doszło do zapłodnienia. Ale jeśli gin sugerowała, że lepiej przyjrzeć się drugiej fazie ze względu na plamienia to idź, badanie nie zaszkodzi.
 
Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć o ewentualnej ciąży to niczego się nie dowiesz bo jest za wcześnie, jeszcze mogło nie dojść do zagnieżdżania o ile doszło do zapłodnienia. Ale jeśli gin sugerowała, że lepiej przyjrzeć się drugiej fazie ze względu na plamienia to idź, badanie nie zaszkodzi.
Właśnie o sprawdzenie czy w ogóle doszło do owulacji i czy druga połowa cyklu jest ok mi chodziło :) Bardzo dziękuję!
 
reklama
Do góry