reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Właśnie nie aż tak dużą ze względu na to, że mój kardiolog się nie zgodził 😉 miałam 75, a co do diety to byłam na poście dr Dąbrowskiej a później na diecie o niskim indeksie glikemicznym 😉
Mi Teraz skoczyło tsh do 5,6 jestem na dawce 50 za dwa tygodnie mam wizytę u endo. Mam nadzieję, że szybko mi to spadnie.
 
Witam w 43 dc, zapalenie przydatkow sie leczy. Dzisiaj byłam na badaniach z krwi i wyniki na wieczór albo jutro rano. Mam strasznie obrzmiale piersi, są takie pełne jak nigdy i czuje takie mrowienie w sutkach😁
 
Ja kiedyś wyczytałam to tylko niektóre wybrane pozycje zwiększają szanse na ciąże, ale ostatnio ginekolog powiedziała ze to nie ma znaczenia [emoji848]
A mam do Was Pytanie. Tsh - jak zbadam? Krew? Czy mocz? Czy moze jeszcze inaczej? Bo tak czytam i czytam to moze i ja sie wybiore zeby zobaczyć jakie mam.

Wlasnie dzisiaj zaczelam 2dc :) Wczoraj jednak przyszła jak bumerang i czuje się zmasakrowana [emoji23]

Miłego dnia kochane! [emoji7]

Dobrze zrobić cały pakiet tarczycowy, czasem jest problem z tarczyca mimo samego TSH w normie.
 
Mam za to torbiel endometrialna na prawym jajniku także mogę liczyć tylko na lewy jajnik :) bo z prawego jeszcze jak do tej pory owulacji nie mialam
ja również miałam torbiel endometrialna 8,2 cm. w listopadzie miałam zabieg laparyskopowy, jajnik został tylko że pomniejszony . dwa cykle już miałam z owulacją ale na zdrowym jajniku. w ostatnim cyklu staraliśmy o dzieciątko ale nic z tego nie wyszło. dzisiaj dostałam @ więc czekamy na dni płodne. czy ktoś użytkuje monitor owulacyjny " Clearblue" polecacie ? warto go nabyć. pozdrawiam i życzę każdej dwie równe =
 
Szkoda, że @ przyszła, ale z tego co pamiętam to był dopiero Twój pierwszy cykl starań? To nie masz się czym martwić 😁 tak TSH z krwi, ale warto też odrazu zrobić FT3, FT4 i anty-TPO i anty-TG, bo sam wynik TSH mało mówi lekarzowi, a czasem może być w normie a reszta zaburzona 😉 tak było u mnie, lata temu 😉
Dokaldnie, pierwszy cykl! Takze zaczynamy drugi. Mąż już się doczekać nie moze 😅 Wlasnie zrobie sobie te badania, zapisałam :)
A jak u Ciebie?
 
reklama
Do góry