reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Widzę, że co któraś implementuje sobie blastocystę.

Implementacja (wdrożenie, przystosowanie, realizacja) – w informatyce – proces przekształcania abstrakcyjnego opisu systemu lub programu na obiekt fizyczny: komputer lub działający program zapisany w konkretnym języku programowania; także obiekt fizyczny będący efektem takiego przekształcenia.

Jak się którejś uda, niech się pochwali, może to przyspieszy proces zajścia w ciążę i ktoś skorzysta? 😄😉
 
To błędnie to odebrałaś bo Hope nie pisała do Ciebie tylko ogólnie i chodziło jej o dziewczyny, które piszą o implementacji zamiast o implantacji. Ty tak nie napisałaś więc czemu uważasz, że to do Ciebie? [emoji848]
Nie wiem czemu ale odbieram to trochę jako złośliwość w moją stronę i nie bardzo rozumiem czemu. Napisałam czego dowiedziałam się o plamieniu IMPLANTACYJNYM. Jest naprawdę dużo informacji na ten temat. A plamienie implantacyjne to nie implementacja.
Cytuje
"Plamienie implantacyjne (lub inaczej krwawienie implantacyjne), może być bardzo wczesnym objawem ciąży. Dochodzi do niego w momencie, kiedy zarodek zagnieżdża się w błonie śluzowej macicy i tym samym powoduje niewielkie uszkodzenie przebiegających w niej naczyń krwionośnych."
 
Nie wiem czemu ale odbieram to trochę jako złośliwość w moją stronę i nie bardzo rozumiem czemu. Napisałam czego dowiedziałam się o plamieniu IMPLANTACYJNYM. Jest naprawdę dużo informacji na ten temat. A plamienie implantacyjne to nie implementacja.
Cytuje
"Plamienie implantacyjne (lub inaczej krwawienie implantacyjne), może być bardzo wczesnym objawem ciąży. Dochodzi do niego w momencie, kiedy zarodek zagnieżdża się w błonie śluzowej macicy i tym samym powoduje niewielkie uszkodzenie przebiegających w niej naczyń krwionośnych."

Myśle ze nie było to kierowane bezpośrednio do nikogo. Po prostu ostatnio kilka dziewczyn pisało, ze ma implementacje (zamiast implantacji) i zwróciła uwagę na nieprawidłowe użycie słowa, tak raczej do ogółu niż do jednostki [emoji6]
 
reklama
Do góry