reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Tak sobie czytam o witaminach, suplementach itd. miałam takie moment, że rzuciłam się na wszystko 😂 później zrobiłam badania krwi i podniosłam żelazo i wit.D. jestem w szoku jak duży wpływ ma Wit. D na moje samopoczucie i przestały mi maniakalnie wypadać włosy 😍 zaczęłam brać femibion 0, żelazo jakiś lekki chelat i Wit. D... zobaczymy. Odpuściłam ananasy i inne kokosy 😂 Męża szprycuję profertilem i Wit. C 🙂 teraz myślę nad szczeniaczkiem 😂🤦
 
reklama
U, świetnie! W zasadzie jest mi po drodze i do Katowic, I Częstochowy więc będę bardzo wdzięczna za podpowiedź 😊 prowadzi też może pary z niepłodnością? Chciałabym znaleźć kogoś kto faktycznie kompleksowo zajmie się I mną, I ewentualnie mężem - przygotowałam go na to, że możliwe, że będzie musiał się przebadać.
Gyncentrum to klinika niepłodności 🙂 także tam wszyscy lekarze się tym zajmują 😁 mnie prowadzi akurat dr Grettka, jak lubisz pogadać na wizycie to odradzam 😂 bardzo konkretny facet, delikatny przy badaniach ale mega chłodny 😂
 
Wreszcie o tym NAC-u poczytałam i kupilabym, ale jaki jest sprawdzony?
wiem że liczy się jakość-czystosc NAC ja mieszkam w uk, a więc nie pomogę jeśli chodzi o jakość to tak trochę po omacku zamawiałam bo to że napiszą że jest super to nic nie znaczy, może taki rekomendowany dla sportowców albo warto odwiedzić sklep dla "koksów" może oni więcej wiedzą który jaki. 😊
 
Tak sobie czytam o witaminach, suplementach itd. miałam takie moment, że rzuciłam się na wszystko 😂 później zrobiłam badania krwi i podniosłam żelazo i wit.D. jestem w szoku jak duży wpływ ma Wit. D na moje samopoczucie i przestały mi maniakalnie wypadać włosy 😍 zaczęłam brać femibion 0, żelazo jakiś lekki chelat i Wit. D... zobaczymy. Odpuściłam ananasy i inne kokosy 😂 Męża szprycuję profertilem i Wit. C 🙂 teraz myślę nad szczeniaczkiem 😂🤦
ja jestem również pod wrażeniem MACY od 4m-cy zmagam się z bardzo obfitymi @, kupujac mace widzialam ile tam jest witamin i minerałów, żelaza mnóstwo, s czytałam że niski poziom żelaza może z obfitych @ zrobic tragedię, to jest mój 3dc @ nie jest tak obfite nie musiałam brać leków przeciw krwotocznych a suplementowanie witam D uważam że wpływa na moje lepsze samopoczucie
 
Nie, jeszcze nie, ale planuję drożność w lutym - narazie sporo wydatków związanych z remontem I przeprowadzką, luty powinien być spokojniejszy. Lekarka proponowała najpierw sprawdzić, czy jest owulacja (stąd badania hormonalne) I zadziałać na nią, gdyby jej nie było (dlatego też AMH, żeby wiedzieć jak szerokie pole do popisu mamy). Jeśli w tym zakresie jest ok, to drożność (też jest ryzyko zrostów z uwagi na przewlekłe zapalenia przydatków), a jak przepchamy mnie I nie da rady, to mąż idzie sprawdzić siebie też. Taki plan 💪
OK, daj znać jakie wyjdzie Ci te AMH. Ja miałam ostatnio robione i mam wynik 4,35. Kolejna wizyta u ginekologa 3 lutego i powie dalej mi co i jak, wtedy też mam mieć robioną drożność. Coś wiem o tych wydatkach.. sporo kosztuje te badanie, u nas 700 zł
 
Witam się w 24 dc . Kończę dzis 31 lat i mam nadzieje ,że za kilka dni zobacze II kreski 🤩 staramy się o pierwsze dziecko . Ostatnie 4 cykle były 31 dniowe , wiec spodziewam @ za 8 dni . W październiku mialam ciaze biochemiczna , zaraz po niej zrobilam badania hormonalne , ale wszystko było super , tak więc pozostaje czekać i wierzyć, że przyjdzie czas i na mnie :) aktualnie 5cs , myślę że poczekam do roku i jak się nie uda wtedy zacznę szerszą diagnostykę 😀
Milego dnia Wam życzę! 🥰
 
Witam się w 24 dc . Kończę dzis 31 lat i mam nadzieje ,że za kilka dni zobacze II kreski 🤩 staramy się o pierwsze dziecko . Ostatnie 4 cykle były 31 dniowe , wiec spodziewam @ za 8 dni . W październiku mialam ciaze biochemiczna , zaraz po niej zrobilam badania hormonalne , ale wszystko było super , tak więc pozostaje czekać i wierzyć, że przyjdzie czas i na mnie :) aktualnie 5cs , myślę że poczekam do roku i jak się nie uda wtedy zacznę szerszą diagnostykę 😀
Milego dnia Wam życzę! 🥰
Sto lat 🤩🥳🥳🎂to życzę Ci aby się udało ✊❤️
 
Witam się w 24 dc . Kończę dzis 31 lat i mam nadzieje ,że za kilka dni zobacze II kreski 🤩 staramy się o pierwsze dziecko . Ostatnie 4 cykle były 31 dniowe , wiec spodziewam @ za 8 dni . W październiku mialam ciaze biochemiczna , zaraz po niej zrobilam badania hormonalne , ale wszystko było super , tak więc pozostaje czekać i wierzyć, że przyjdzie czas i na mnie :) aktualnie 5cs , myślę że poczekam do roku i jak się nie uda wtedy zacznę szerszą diagnostykę 😀
Milego dnia Wam życzę! 🥰
Wszystkiego co najlepsze! 🎉 Obyś dostała swój wymarzony prezent 🥰❤️
 
Witam się w 24 dc . Kończę dzis 31 lat i mam nadzieje ,że za kilka dni zobacze II kreski 🤩 staramy się o pierwsze dziecko . Ostatnie 4 cykle były 31 dniowe , wiec spodziewam @ za 8 dni . W październiku mialam ciaze biochemiczna , zaraz po niej zrobilam badania hormonalne , ale wszystko było super , tak więc pozostaje czekać i wierzyć, że przyjdzie czas i na mnie :) aktualnie 5cs , myślę że poczekam do roku i jak się nie uda wtedy zacznę szerszą diagnostykę 😀
Milego dnia Wam życzę! 🥰
Wlasnie ja tez mialam w listopadzie ciaze biochemiczną i to przez nią nagle zapragnęłam dziecka! 🙄 Bo do tamtej pory to nawet nie myslalam o dziecku. Dlatego z mezem zaczelismy od nowego roku, teraz sie smieje bo mówi ze bedzie po sobie wiedział kiedy mnie zapłodni 😂😂 Twierdzi, ze w tym miesiacu się mu nie udało haha więc czekam na okres 😂
Życzę Ci tego prezentu abyś zobaczyła dwie kreseczki! 😍
 
reklama
Miłego poniedziałku!! 🥰

Mój zaczął się cudownie, o 3:30 przez potworne skurcze i przywitałam się z 🐵... Więc zaczynamy 6cs, remont prawie skończony, przeprowadzka na ostatniej prostej, te pokoje trzeba jakoś zapełnić 😅 więc zaczynamy się diagnozować.

W związku z tym pytanie - czy któraś z was ma do polecenia miejsca/lekarzy w Katowicach lub okolicach do Sono HSG I badań nasienia?

Gratuluję przeprowadzki i oby Wam się tam fajnie mieszkało i te pokoje szybko zapełniły. 😀

Katia90 wszystkiego najlepszego i kciuki za urodzinowe dwie kreski. 👍
 
Do góry