reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej mogę dołączyć? Mam cykle 26-28 dniowe. Dziś już 30dc i brak @, test robiłam 15.01 negatywny, kolejny 18.01 i też negatyw ale dziś jak się przyjrzałam to jakiś cień jest.. Wiem że nie można po takim czasie odczytywać testu, może świruje. Odczuwam od czasu do czasu ciągnięcia w podbrzuszu i pojawiły się żyłki na piersiach i w sumie tyle. Czemu testy jeszcze nie wychodzą? Pozdrawiam was 🙂
 
Ja mam chyba tak samo. Do @ jeszcze 5 dni, ale już czuję, że to chyba nie mój czas. Trzeba poczekać i spróbować od nowego cyklu. Może za bardzo chcemy i dlatego tak.
Tylko ja jeszcze nie mam okresu więc nigdy nie wiadomo, a cały czas mam tam mokro i tak jak badałam szyjkę macicy to był taki śluz ale się ciągnął trochę i to dla mnie jest akurat dziwne bo zawsze była susza, no nic zostaje czekać póki nie ma to chyba jest jakaś nadzieja
 
Hej mogę dołączyć? Mam cykle 26-28 dniowe. Dziś już 30dc i brak @, test robiłam 15.01 negatywny, kolejny 18.01 i też negatyw ale dziś jak się przyjrzałam to jakiś cień jest.. Wiem że nie można po takim czasie odczytywać testu, może świruje. Odczuwam od czasu do czasu ciągnięcia w podbrzuszu i pojawiły się żyłki na piersiach i w sumie tyle. Czemu testy jeszcze nie wychodzą? Pozdrawiam was 🙂
To chyba teraz nikomu te testy nie wychodzą, witaj w klubie 😊
 
Jak długo się staracie dziewczyny? To mój pierwszy cykl, jedna ciąża stracona w 2018. Od nowego roku postanowiliśmy z mężem zacząć działać, oby się udało szybko 😍
4 cykle na luzie może się uda może nie, 2 następne spędzone na monitoringach, więc w sumie to jest mój 6 cykl, jak tylko przyjdzie ta wredna @ to zaczniemy 7cs (taki 3cs na poważniej)
 
reklama
Mój trzeci cykl leci. Jutro 30dc wg apki @ na czwartek ale mąż kupił mi dziś dwa testy i chyba sobie jutro zatestuje jak temp nadal będzie w górze :-D Nie będę pisać o moich objawach bo w poprzednich cyklach też miałam i oznaczały tylko że @ przyjdzie. Jak się człowiek nie stara to nie zwraca wogole na nie uwagi a jak się stara to nagle wszystkie objawy widzi 🤣 Jak to nie ciąża to niech szybko @ przychodzi, w poprzedni cykl 26 dni miał i liczylam że już tak się będzie utrzymywac. Owulacja stymulowana i byłam na monitoringu więc była owu w 13dc , teraz bez monitoringu i wg moich obserwacji była w 17dc. Eh czemu to nie jest jednakowo w każdym cyklu 🤨
 
Do góry