reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
reklama
Na tylnej czy na przedniej. U mnie taka wypukłość jest tylko tam gdzie pisałam. Czyli na przedniej. Tj w stronę brzucha nie pupy. Tyle znalazłam na zdjęciach przekrojowych w necie. Ale zastanawia mnie czy to na pewno szyjka bo jest aż tak nisko. Czy może mieć to wpływ na to że kończę @? Za tym uwypukleniem głębiej nie ma już nic. Równo, gładko...
moja jest skierowana od tylnej do przedniej do brzucha i szyjka w rozzne położenie w cyklu i tak jest to możliwe że tak swobodnie możesz ją dosięgnąć, ja mam tyłozgięcie i w czasie owu jest na dole kiedy u kobiet z przodozgieciem jest na górze.
Przodozgiecie to normalne ułożenie macicy i szyjki.
Ja ma 2dc i moja szyjka jest wyczuwalna średnio wysoko twarda i długa na 4cm gdzieś bym powiedziala
 
Ostatnia edycja:
Do góry