reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
niestety negatywny po raz kolejny. Okresu nadal brak i temp się utrzymuje ale w 3 dniu spóźnienia test już by wykrył, pozostaje mi czekać na @ :(
Kurcze, ja tak mialam w listopadzie :( Niby sie nie starałam ale było zawiedzenie :( No nic! Staramy się dalej kochana ! Trzymam kciuki za Ciebie ♡
 
Dziewczyny takie dziwne i niekomfortowe pytanie przed snem. Chciałam zacząć badać szyjkę macicy, ale problem polega na tym że nie wiem gdzie ona jest. Przeszukałam internet i opis jak ją znaleźć. Ale tutaj kolejny schodek bo mam 3dc więc powinna być nisko, ale kiedy chciałam poszukać do wydaje mi się że jest ale zaraz przy wejściu do pochwy. Szukałam głębiej 🙈 ale dalej nie ma już nic co by mogło wskazywać na tę cholerną szyjkę. Czy szyjka może być aż tak nisko? Proszę nie śmiejcie się ale nigdy nie wpadłam na pomysł szukania jej. Wiem że to może trochę obrzydliwy pytanie ale w końcu tutaj temat jajników, macic i pipek jest normą 🙈🤷‍♀️
jest na tylnej ścianie pochwy, z pełniejszym pęcherzem powinno Ci łatwiej pójść, nie da się ominąć szerokości jak kciuki wystająca na 4 nawet do 5cm w pochwie, zakończona tak okrągłe i wyczujesz że jest otwarta abo nie u kobiet które nie rodziły okrągłe wejście po porodzie raczej owalne, pełniejszy pęcherz ukucnij i powinno pomóc, szyjka często jest dość wysoko u mnie, mam tyłozgięcie
 
Na tylnej czy na przedniej. U mnie taka wypukłość jest tylko tam gdzie pisałam. Czyli na przedniej. Tj w stronę brzucha nie pupy. Tyle znalazłam na zdjęciach przekrojowych w necie. Ale zastanawia mnie czy to na pewno szyjka bo jest aż tak nisko. Czy może mieć to wpływ na to że kończę @? Za tym uwypukleniem głębiej nie ma już nic. Równo, gładko...
Albo masz przodozgięcie bo to tez ponoc wpływa na ułozenie macicy-miednicy wiec mozliwe ze to wyczuwasz w przodu.
 
Mam właśnie bardzo tkliwe i wrażliwe piersi. Boli mnie brzuch jak na @, ale też dołożyło mi się że mam zawroty głowy gdzie normalnie ich nie mam. Nie chce się na nic nastawiać bo to moj pierwszy cykl starań się, ale boje się ze za bardzo chce mieć 👶👶👶 i nic z tego nie wyjdzie haha.
 
reklama
Więc czekaj!
Moja kolezanka ma 4 dzieci i na zadnym tescie jej sie nie pokazały ! :D Nie wiem czemu, ale no kurczę :D Nie nastawiaj się, ale czekaj cierpliwie! Moze się tym razem udało.
U mojej cioci w rodzinie też nie pokazało i dopiero z krwi wyszło więc może to te geny 😂 na razie czekam póki nie przyjdzie @ ❤️
 
Do góry