reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczyny. Ja kończę drugi cykl starań, ale chyba zaczynam schizować. Raz sobie coś wkręcam, żeby za chwilę stwierdzić, że to na pewno nie to 😏 8 lat temu jak chciałam bobasa z mężem to zaczęliśmy 1 cykl intensywnych starań i się udało. A teraz niestety, przypuszczam, że nie będzie tak łatwo. 34 lata na karku, a czuję, że to ostatni dzwonek 😁 mam nadzieję, że atmosfera na forum jest przyjazna 😏👍
ja 35 za nie całe 2tyg i też czuje że lepiej teraz nie później 😉
 
Jezeli na USG było wszystko w porządku to może w Twoim przypadku nie miało to znaczenia. 🙂 ja niestety pamiętam, że mój ginekolog zauważył liczne pęcherzyki i zapytał, czy mam problem z miesiączkami albo nadmiernym owłosieniem. W moim przypadku jeżeli chodzi o symptomy PCOS to praktycznie nic mnie nie dotyczy, regularne cykle co 30-31, dość długie ale w normie, jestem szczupła, nie mam problemów z owłosieniem ani trądzikiem. Wtedy stwierdził, że może to po prostu wynik dość długo cyklu, taka ilość pęcherzyków.. To było jakoś półtora roku wstecz, nie staraliśmy się wtedy o dziecko więc nie zrobiło to na mnie wrażenia, ale teraz, kiedy pół roku się nie udaje, ta wizyta daje mi do myślenia.
Mi z takimi pęcherzykami podejrzewali PCOS ale wykluczył badaniami krwi .podobno taki mój urok xd
 
Mi z takimi pęcherzykami podejrzewali PCOS ale wykluczył badaniami krwi .podobno taki mój urok xd
Aa no właśnie, każda ma swoją historię ale też lekarze różne mają teorie i różne podejścia tak naprawdę.:) ja powoli przymierzam się do zmiany mojej ginekolog, jakoś nei jestem zadowolon9a z tych wizyt
 
Jezeli na USG było wszystko w porządku to może w Twoim przypadku nie miało to znaczenia. [emoji846] ja niestety pamiętam, że mój ginekolog zauważył liczne pęcherzyki i zapytał, czy mam problem z miesiączkami albo nadmiernym owłosieniem. W moim przypadku jeżeli chodzi o symptomy PCOS to praktycznie nic mnie nie dotyczy, regularne cykle co 30-31, dość długie ale w normie, jestem szczupła, nie mam problemów z owłosieniem ani trądzikiem. Wtedy stwierdził, że może to po prostu wynik dość długo cyklu, taka ilość pęcherzyków.. To było jakoś półtora roku wstecz, nie staraliśmy się wtedy o dziecko więc nie zrobiło to na mnie wrażenia, ale teraz, kiedy pół roku się nie udaje, ta wizyta daje mi do myślenia.

A badalas AMH?
 
reklama
Do góry