reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny 😊 witam w 36 dc robiłam test co prawda z drugiego moczu ale trzymałam go od 4 nad ranem i negatywny 😔 to ja już nie wiem 🤷‍♀️ @ dalej nie ma, może rzeczywiście owulacja się przesunęła i jest dopiero teraz 🤷‍♀️ chyba się wybiorę na usg dzisiaj
 
reklama
Hej!
Jestem tu nowa. jestem waśnie w 12 dniu 6 już cyklu starań. Trzymam kciuki za Was.
I mam takie pytanie: w grudniu zrobiłam tarczycę, tsh wyszło mi 3.8, dostałam euthyroh i mam 6 tygodni po rozpoczeciu przyjmowania zrobić ponownie badania i zgłosić się na kontrolę.
Mozecie mi powiedzieć w którym cyklu po unormowaniu tarczycy jest możliwosć, zeby już coś zaskoczyło? Wiem, ze nie ma reguły, ale chciałabym wiedzieć tak orientacyjnie jak było u Was :)
Pozdrawiam!
 
Dziewczyny bierze któraś z was omega 3 6 9? W jakiej postaci? Nie jem ryb, suplementy są dla mnie za duże do połknięcia. Wiem że ważne są w planowaniu i w ciąży ale nie wiem w czym prócz ryb znaleźć. Olej lniany omega 3 a omega 6 i 9?
nawet olej rzepokowy tłoczony na zimno ma dużo Omega 3 i jest pyszny dla mnie dodajesz do sałatek, kaszy czego chcesz, Omega 6 zazwyczaj za dużo zjadamy i mamy dysproporcje w naszym ciele, olej tez jest super ale z apteki z lodówki trzymamy go w ciemnej lodówce ale ma posmak ryby dla mnie, można kupić zwykłe tez siebie lniane które jest tańsze i mielić posypywać jedzenie
 

Hmm, a co mówi ulotka? [emoji13] ja plamie jak mam za mało proga, po luteinie nie plamie w ogóle, nie zdarzyło mi się w trakcie stosowania żeby się coś brązowego pojawiło. Nie wiem jak wyglada dawkowanie Duphastonu, może za mała dawka? [emoji2368] przykro mi, niestety nie pomogę
 
reklama
Dziewczyny bierze któraś z was omega 3 6 9? W jakiej postaci? Nie jem ryb, suplementy są dla mnie za duże do połknięcia. Wiem że ważne są w planowaniu i w ciąży ale nie wiem w czym prócz ryb znaleźć. Olej lniany omega 3 a omega 6 i 9?

W pestkach słonecznika. Bardzo polecam, są nafaszerowane witaminami. 😀 Można dorzucić jeszcze pestki z dyni.
 
Do góry