reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Współczuję tej złej cytologii. To jak policzek od losu. Obyś teraz już nie miała więcej przeszkód. Ja mam teraz takie poczucie braku kontroli nad poczęciem, nad planowaniem. Starałam się, dbałam o siebie jak zawsze, a i tak nie wyszło😔

Zobaczysz, że jeszcze los się do Ciebie uśmiechnie i Ci to wynagrodzi. Ja też przerabiałam już i brak kontroli, wpływu na swój organizm i bezsilność i rozpacz i szereg ciężkich emocji, ale postawiłam znów na jedną kartę, bo ostatecznie nagroda jest najpiękniejsza na świecie. I wierzę, że też Cię to czeka.
 
Zobaczysz, że jeszcze los się do Ciebie uśmiechnie i Ci to wynagrodzi. Ja też przerabiałam już i brak kontroli, wpływu na swój organizm i bezsilność i rozpacz i szereg ciężkich emocji, ale postawiłam znów na jedną kartę, bo ostatecznie nagroda jest najpiękniejsza na świecie. I wierzę, że też Cię to czeka.
Dziękuję. Ja oczywiście się nie poddaję. Wierzę, że jeszcze nam się uda. Tylko jestem świadoma tyłu rzeczy po drodze które mogą pójść nie tak, że czasem się zastanawiam jakim cudem zaszłam w ciążę i urodziłam zdrowe dziecko🤦.
 
Cześć dziewczyny. 07.12 miałam zabieg 😭. Czekam na 1szy okres i mam zamiar od razu zacząć starania od nowa. Mam nadzieję tym razem szczęśliwie. Nie chce czekać 3ch cykli bo nie wiadomo jak długo nam zejdzie a mam już 35 lat, od 2021 36... 2ka dzieci na stanie, ta ciaza była 3ci i los mi pokazał co myśli o moim planowaniu... Oby było mi dane zostać mamą po raz 3ci.
 
Cześć dziewczyny. 07.12 miałam zabieg 😭. Czekam na 1szy okres i mam zamiar od razu zacząć starania od nowa. Mam nadzieję tym razem szczęśliwie. Nie chce czekać 3ch cykli bo nie wiadomo jak długo nam zejdzie a mam już 35 lat, od 2021 36... 2ka dzieci na stanie, ta ciaza była 3ci i los mi pokazał co myśli o moim planowaniu... Oby było mi dane zostać mamą po raz 3ci.
Leżę w szpitalu i próbuje poronić sama. Jutro ostateczne USG, czy zabieg jest konieczny. Wiem co czujesz. Oby szybko udało Ci się spełnić swoje marzenie o dziecku. Trzymaj się 😔
 
Cześć, chciałam się przywitać i dołączyć do tego wątku. Czytałam poprzedni od lipca. Mam nadzieję, że zostanę przyjęta. Mam jedno dziecko, drugie urodziłam w tym roku w styczniu, przeżyłam niechciane CC i nieuleczalna chorobę i ostatecznie śmierć córki. Po 7mcach zdecydowaliśmy z mężem starać się o kolejne dziecko. Po 4cyklach udało się. Od początku jednak coś było nie tak. Leżę teraz w szpitalu już 3dobę i próbuje poronić własnymi siłami, ale wiem że raczej nie ominie mnie jutrzejszy zabieg. Bardzo fajne jest pozytywne nastawienie waszej grupy do starań, liczę na wirtualne wsparcie😉
Trzymaj się! Jesteś mega silna! Poradzisz sobie i niedługo będziesz w zdrowej szczęśliwie donoszonej ciąży ❤

Cześć dziewczyny. 07.12 miałam zabieg 😭. Czekam na 1szy okres i mam zamiar od razu zacząć starania od nowa. Mam nadzieję tym razem szczęśliwie. Nie chce czekać 3ch cykli bo nie wiadomo jak długo nam zejdzie a mam już 35 lat, od 2021 36... 2ka dzieci na stanie, ta ciaza była 3ci i los mi pokazał co myśli o moim planowaniu... Oby było mi dane zostać mamą po raz 3ci.
Mi też los dał pstryczka w nos w trzeciej ciąży. Szkoda tylko że tak wcześnie się pochwaliłam rodzinie. Niepotrzebnie sobie stresu dołożyłam. Życzę by kolejna ciąża przyszła szybko i szczęśliwie się skończyła ❤
 
Trzymaj się! Jesteś mega silna! Poradzisz sobie i niedługo będziesz w zdrowej szczęśliwie donoszonej ciąży ❤


Mi też los dał pstryczka w nos w trzeciej ciąży. Szkoda tylko że tak wcześnie się pochwaliłam rodzinie. Niepotrzebnie sobie stresu dołożyłam. Życzę by kolejna ciąża przyszła szybko i szczęśliwie się skończyła ❤
Ja właśnie dziwnie tym razem się nie pochwaliłam, a we wcześniejszych krzyczała już od testu. Nie wiem coś mnie tkneło 🤷‍♀️. Obu 4ty raz okazał się szczęśliwy.
 
Cześć dziewczyny. 07.12 miałam zabieg 😭. Czekam na 1szy okres i mam zamiar od razu zacząć starania od nowa. Mam nadzieję tym razem szczęśliwie. Nie chce czekać 3ch cykli bo nie wiadomo jak długo nam zejdzie a mam już 35 lat, od 2021 36... 2ka dzieci na stanie, ta ciaza była 3ci i los mi pokazał co myśli o moim planowaniu... Oby było mi dane zostać mamą po raz 3ci.
Zostaniesz kochana. Ja z całego serca życzę wszytskim mamą zdrowych, pięknych bobasków i wszystkim bobaskom, żeby rodziły się w rodzinach, ktore je chcą i będą kochać i dbać o nie.
Też mi się marzy trójeczka. Mam 31 lat w styczniu rocznikowo 32 a na stanie narazie jedna córka.
Powinni Ci pozwolić starać się wcześniej. Niby jest gadanie ze 3 mc, ale juz po 1 cyklu pozwalaja.
Ja byłam łyżeczkowana 03.12 ale nie przez poronienie. Wiem, że trochę nie stosowny moment sobie wybrałam, ale ile kazał Ci lekarz się oszczędzać i zachowywać wstrzemięźliwość?
 
Cześć dziewczyny. 07.12 miałam zabieg 😭. Czekam na 1szy okres i mam zamiar od razu zacząć starania od nowa. Mam nadzieję tym razem szczęśliwie. Nie chce czekać 3ch cykli bo nie wiadomo jak długo nam zejdzie a mam już 35 lat, od 2021 36... 2ka dzieci na stanie, ta ciaza była 3ci i los mi pokazał co myśli o moim planowaniu... Oby było mi dane zostać mamą po raz 3ci.

Witaj. Będziesz jeszcze mamą na pewno. 😀 Ja też staram się o 3cie i mam nadzieję, że ta ciąża będzie dla mnie łaskawsza. 🙏 Przykro mi z powodu Twojej straty i życzę, żebyś teraz szybko doczekała się ciąży i szczęśliwie ją donosiła.
 
reklama
Zostaniesz kochana. Ja z całego serca życzę wszytskim mamą zdrowych, pięknych bobasków i wszystkim bobaskom, żeby rodziły się w rodzinach, ktore je chcą i będą kochać i dbać o nie.
Też mi się marzy trójeczka. Mam 31 lat w styczniu rocznikowo 32 a na stanie narazie jedna córka.
Powinni Ci pozwolić starać się wcześniej. Niby jest gadanie ze 3 mc, ale juz po 1 cyklu pozwalaja.
Ja byłam łyżeczkowana 03.12 ale nie przez poronienie. Wiem, że trochę nie stosowny moment sobie wybrałam, ale ile kazał Ci lekarz się oszczędzać i zachowywać wstrzemięźliwość?
Właśnie nic mi nie powiedzieli... nawet w wypisie nie mam. Muszę się umówić do swojej ale może być ciężko w tym okoloswiatecznym terminie. Czekam na histopatologie i z tym pójdę choć to ponoć formalność.
 
Do góry