reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Jest afera bo nie przyjęłyśmy kogoś do grupy? Dla jasności, do tej grupy, w której są dziewczyny do których regularnie każdy się przyczepiał, że nie są miłe i słodkie jak wata cukrowa i jak to nie raz usłyszałyśmy "odbieramy nadzieję"? To jak to jest. Jak gadamy ze wszystkimi to nikt nas nie lubi, jesteśmy złe i niedobre, już kilka dziewczyn poszło ze staraczek z wielkim fochem bo jak to ich nie rozumiemy i niszczymy im plany. A teraz jak se same gadamy to nagle stałyśmy się taaaaaakie atrakcyjne, że aż trzeba na innych wątkach o nas pisać [emoji23]
 
W tym właśnie jest problem. Ze odbierasz wszystko jako mieszanie z błotem. A dziewczyny chciały dyskutować ze sobą na normalnym poziomie nawet jeśli ich zdania się różnią.
Ale ja nic nieprawdziwego nie napisałam. Opisałam tylko mój punkt widzenia, a interpretować to można na różne sposoby, zdaje sobie z tego sprawę. Po prostu tego nie rozumiem 🤷‍♀️
 
reklama
Jest afera bo nie przyjęłyśmy kogoś do grupy? Dla jasności, do tej grupy, w której są dziewczyny do których regularnie każdy się przyczepiał, że nie są miłe i słodkie jak wata cukrowa i jak to nie raz usłyszałyśmy "odbieramy nadzieję"? To jak to jest. Jak gadamy ze wszystkimi to nikt nas nie lubi, jesteśmy złe i niedobre, już kilka dziewczyn poszło ze staraczek z wielkim fochem bo jak to ich nie rozumiemy i niszczymy im plany. A teraz jak se same gadamy to nagle stałyśmy się taaaaaakie atrakcyjne, że aż trzeba na innych wątkach o nas pisać [emoji23]
W sumie to dobrze się stało 😁 tylko nazwę zmieńcie na "starankowe gwiazdy" 🤣
 
Do góry