reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny. Wstawiam wam screeny z moich testów owulacyjnych i temperatury. Czy to możliwe że dziś rano był peak? Wczorajsze testy też wyszły całkiem pokaźne, nie widać tego tak na zdjęciu. Tylko problem w tym, że nie skoczyła temperatura.
Na zdjęciu testów z wczoraj i dziś są dwa z różnych firm dla porównania.
Dodam że od trzech dni tak mnie nasuwają jajniki, że idzie oszaleć.
Poprzedni cykl 30dni, owulacja pokazywana przez premom 17dc, wg mnie 15-16dc.
Co o tym sądzicie?
 

Załączniki

  • Screenshot_20210113-080614_Premom.jpg
    Screenshot_20210113-080614_Premom.jpg
    197,2 KB · Wyświetleń: 60
  • Screenshot_20210113-080700_Premom.jpg
    Screenshot_20210113-080700_Premom.jpg
    148,7 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Hej dziewczyny. Wstawiam wam screeny z moich testów owulacyjnych i temperatury. Czy to możliwe że dziś rano był peak? Wczorajsze testy też wyszły całkiem pokaźne, nie widać tego tak na zdjęciu. Tylko problem w tym, że nie skoczyła temperatura.
Na zdjęciu testów z wczoraj i dziś są dwa z różnych firm dla porównania.
Dodam że od trzech dni tak mnie nasuwają jajniki, że idzie oszaleć.
Poprzedni cykl 30dni, owulacja pokazywana przez premom 17dc, wg mnie 15-16dc.
Co o tym sądzicie?
Tu zrobiłam zdj ostatniego testu jeszcze raz po kilku minutach.
Czyli ostatnie trzy testy to zdjęcie z dzisiaj, dwa kolejne z wczoraj
 

Załączniki

  • Screenshot_20210113-081747_Premom.jpg
    Screenshot_20210113-081747_Premom.jpg
    219,2 KB · Wyświetleń: 53
Dzień dobry.
Witam się w 1 d.c. Cały jeden dzień się spóźniła o ile można to tak nazwać bo w nocy mnie nawiedziła a żadnych bóli zwiastujących nie było. Za to teraz cierpię ech. Boże jak ja współczuję moim córkom że to wszystko jeszcze przed nimi.
Miłego dnia życzę i czekam na jakieś piękne testy co by mi humor poprawiły [emoji16]
 
Dzień dobry.
Witam się w 1 d.c. Cały jeden dzień się spóźniła o ile można to tak nazwać bo w nocy mnie nawiedziła a żadnych bóli zwiastujących nie było. Za to teraz cierpię ech. Boże jak ja współczuję moim córkom że to wszystko jeszcze przed nimi.
Miłego dnia życzę i czekam na jakieś piękne testy co by mi humor poprawiły [emoji16]
Dobrą kawę albo herbatę, termofor na brzuch i pod kołdrę 😁 jeśli nie ten cykl to oby kolejny był dla Ciebie szczęśliwy ☺️✊
 
.
Dzień dobry Dziewczyny w kolejnym dniu walki 🙃 Ja mimo negatywnego testu wczoraj, dziś byłam (pierwszy raz) na becie i maaaasakra. Tak źle pobieranej krwi to jeszcze nie miałam nigdy. Problem z trafieniem, ukłucie bolesne jak nigdy i wieczność podczas wyciągania igły- porażka. Krew leciała jak ze świni.. Czekam niecierpliwie na wyniki. Zapewne się podziele i poproszę o pomoc bo jestem jeszcze nieobeznana w ich interpretacji. A no i cena za tą niewątpliwą przyjemność- 56zł 🤦‍♀️


MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM! U mnie za oknem biało to można chociaż oko nacieszyć ;)
O ciąży mówi się, gdy wynik jest większy od 5. Ale każde labo ma swoje normy, które będą podane na wyniku.
 
reklama
Dzień dobry Dziewczyny w kolejnym dniu walki 🙃 Ja mimo negatywnego testu wczoraj, dziś byłam (pierwszy raz) na becie i maaaasakra. Tak źle pobieranej krwi to jeszcze nie miałam nigdy. Problem z trafieniem, ukłucie bolesne jak nigdy i wieczność podczas wyciągania igły- porażka. Krew leciała jak ze świni.. Czekam niecierpliwie na wyniki. Zapewne się podziele i poproszę o pomoc bo jestem jeszcze nieobeznana w ich interpretacji. A no i cena za tą niewątpliwą przyjemność- 56zł 🤦‍♀️


MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM! U mnie za oknem biało to można chociaż oko nacieszyć ;)
56zl za bhcg?!😱 U mnie w mieście 37 i uważam że cena kosmos🤔 strasznie drogie są teraz badania krwi...
 
Do góry