reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ale ten brak @ to tez musi być konkretny żeby uznać go za objaw[emoji6] u mnie po 3 dniach spóźnienia i tak małpiszon wredny się przyplątał [emoji3061]
Oczywiście różnie bywa. U mnie też raz cykl trwa 28 dni a raz 33. Ale ciągle miewam jakieś "objawy ciąży" co mnie psychicznie wykańcza. Dlatego teraz nie chce w ogóle zwracać na to uwagi. I wymyślać coraz to nowych objawów 😉
 
Dziewczyny, tez macie partnerów/mężów których libido jest bliskie 0? Mój mąż już jakiś czas jakby wogole nie interesował się seksem... ja mam o wiele większe libido. Nie mówię o seksie codziennie, ale chociaż 1-2 razy w tygodniu. Jemu pasuje raz na miesiąc albo wogole 😔 i nie mówcie tu o staraniach ze może czuje presję... tak było juz przed staraniami.
Polecam mace w proszku. Na mnie i na mojego M działa pobudzająco :)
 
Moim mottem jest też, najlepszy test ciążowy to nasz brak okresu (oczywiście nie w każdym przypadku, mówię tu o prawidłowych cyklach bez chorób [emoji6])
Ja też jestem z tych co nie testują przed okresem. Dodatkowo, nigdy nie mam testu ciazowego w domu, więc nic mnie nie kusi :D
 
Równie chętnie na prywatny wątek się piszę 🙋🏻‍♀️
Od kilku lat mam bóle prawego biodra i kolana. Chodziłam po lekarzach, fizjoterapeutach, jeden ortopeda chciał już jakieś drogie zastrzyki mi podawać, cuda wianki. I teraz co... zaczęłam obserwować swój organizm z uwagi na starania... rwie mnie prawy jajcor a wraz z nim biodro i kolano 😂
 
reklama
To mój pierwszy cykl kiedy coś "wyszło" miałam cykle bezowulacyjne i leczenie nic nie dawało, zmieniłam leczenie itp. To moje pierwsze badanie beta w życiu więc jeszcze nie znam się na tym, przepraszam :(
Nie masz za co przepraszać. Po prostu dla mnie to oczywiste, że beta pozytywna i to wysoka 😉 zacznę dodawać minki bo widać nic nie można napisać 😊😊
 
Do góry