reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Ehh dziewczyny zaraz wyjdę z siebie i stanę obok 🤦‍♀️🤬 właśnie się dowiedziałam że mój szef planuje tygodniowy urlop we Włoszech jak tylko otworzą granice i stoki dla turystów a jak miesiąc temu prosiłam o podwyżkę (200zł brutto było dla niego cytuję: "za ciężkie do udźwignięcia" i dał mi 100zł brutto) pomijam już fakt że w sierpniu poleciał do Grecji, to chyba nie ma tego kryzysu w Polsce co? 🤦‍♀️
Narty we Włoszech są dużo tańsze niż wypad w polskie góry 💁‍♀️
 
Ale napisałam coś nie tak? Czy żeby komentarz nie brzmiał dla Ciebie złowieszczo mam dodawać minki? ☺️😊? Napisałam że oczywiste że pozytywna 💁‍♀️
Ja Cię tylko sprostowałam, że to co jest oczywiste dla Ciebie nie musi być dla innych oczywiste, możesz pisać co chcesz i jak chcesz 😉
 
Ja Cię tylko sprostowałam, że to co jest oczywiste dla Ciebie nie musi być dla innych oczywiste, możesz pisać co chcesz i jak chcesz 😉
"Zluzuj majty"? Nie musiałaś mnie prostować, nie musisz tłumaczyć mi co powinnam pisać ani co mam pisać ☺️ jeśli dla mnie jest coś oczywiste, to napisze, że jest dla mnie oczywiste. Jeśli będę sądziła, że ktoś powinien to wiedzieć to napisze, że taka wiedza jest podstawowa w moim odczuciu, a nie napisałam nic takiego. Także może lepiej Ty Zluzuj te majty i nie szukaj w moich komentarzach jakiegoś drugiego dna 😊
 
reklama
Do góry