reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Wiecie co dziewczyny tak sobie siedzę i smęcę. Tyle różnych problemów macie tyle niepowodzeń czy rozczarowań i mimo wszystko jesteście bardzo silnymi babkami. Zwyczajnie zasługujecie na bycie matkami chociażby przez cały ten wkład i wysiłek włożony i w kombinowanie jak tu dojść do sukcesu. I tak sobie dalej dumam jestem katoliczką i wiem że może wiele z was to oburzy ale modlę się za was wszystkie byście dostały ten upragniony dar jakim jest macierzyństwo...i mam nadzieję że nam też się uda...bo tego tak bardzo pragniemy. To forum dało mi bardzo pozytywne myśli i pokazalo że nie jestem sama z różnymi głupimi myślami i zmartwieniami.
 
reklama
Ja jebie za przeproszeniem... Pierniczę te testy owu definitywnie. Wczoraj i przedwczoraj mocno wyraźna kreska, ale jeszcze nie pozytywna. Dziś jedno wielkie nic .... Jestem rąbnięta z tym moim głupim organizmem.... Pfff.

Szydełkowania zazdroszczę ❤️ ja nie mam takich zdolności...chyba zbyt mało dokładną jestem 😏
:D ja mialam w tym cyklu odwrotnie takze stosujac testy owu jako antykoncepcje bym sie nadziala. od 7 dc do 12 biel XD a nagle sru od razu peak :D
 
Do góry