reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja szydełko miałam w ręku tylko jak tkałam wąsy i peruki w szkole [emoji1787]
Więc póki co czarna magia dla mnie nawet zwykły jakiś ścieg
moja znajoma z pracy robiła różne rzeczy i mnie zaraziła, przynosiła mi magazyny o szydełkowanie i tak się zaczęło jak czegoś nie mogłam zrozumieć to YouTube 😁
rękodzieło znajomej:
 

Załączniki

  • 20210110_175509.jpg
    20210110_175509.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 65
reklama
Moim zdaniem tak, to że nie trafiliście za pierwszym razem nic nie znaczy. Nie oznacza że jest źle ale jeśli się okaże że będziecie 3- miesiące tak dzialac potem wizyta ewentualnie jakieś wspomaganie i to kolejne 3-6 miesięcy i stwierdzisz że to była strata czasu, a jak ma się udać to się uda, będziesz co najwyżej w plecy za wizytę i za badania, ale psyche będziesz miała spokojniejszą że zrobiłaś wszystko co mogłaś i jeśli się uda to nie będzie wtedy miało to już znaczenia.
 
Moim zdaniem tak, to że nie trafiliście za pierwszym razem nic nie znaczy. Nie oznacza że jest źle ale jeśli się okaże że będziecie 3- miesiące tak dzialac potem wizyta ewentualnie jakieś wspomaganie i to kolejne 3-6 miesięcy i stwierdzisz że to była strata czasu, a jak ma się udać to się uda, będziesz co najwyżej w plecy za wizytę i za badania, ale psyche będziesz miała spokojniejszą że zrobiłaś wszystko co mogłaś i jeśli się uda to nie będzie wtedy miało to już znaczenia.
Masz rację. Czy te badania w 3dc trzeba zrobić u ginekologa czy u zwyczajnego lekarza? I masz racje trzeba dzialac
 
Najgorsze co teraz robisz to zle nastawienie i, że musi się udać za 1 razem. Każda z nas to przechodziła. Uznaj ten cykl za obserwacje, zacznij mierzyć temp, zrób testy 😘
Ja mam 40lat w grudniu poroniłam ale jak tylko lekarz pozwoli walczę dalej najszybciej jak to możliwe 😘😘😘
Kochana podziwiam i biorę przykład i trzymamy się razem...damy radę...wiem tylko ciężko tak jakoś myślenie wyłączyć...
 
reklama
Do góry