reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A jak ten ananas działa..? Jedyne co wiem to ananas przed porodem niby żeby wywołać skurcze.. i na mnie chyba zadziałał, poród na następny dzień [emoji23][emoji23]
Też chodzi o jakiegoś rodzaju skurcze macicy, czy zupełnie coś innego ? [emoji55][emoji55]
ja do końca się nie znam, ale dziewczyny coś.pisaly że po owu kilka dni
 
reklama
A jak ten ananas działa..? Jedyne co wiem to ananas przed porodem niby żeby wywołać skurcze.. i na mnie chyba zadziałał, poród na następny dzień
emoji23.png
emoji23.png

Też chodzi o jakiegoś rodzaju skurcze macicy, czy zupełnie
z netu, bo ja nie biorę
Po ananasy warto również sięgać również przy problemach z zajściem w ciążę. Udowodniono bowiem, że bromelina pomaga w implantacji zarodka. Nie należy jednak przesadzać z nadmierną ilością ananasa, gdyż ma on dość wysoki indeks glikemiczny – 59. To zaś może prowadzić do wywołania skurczów. Wystarczająca dawka dzienna tego owocu to 2-3 plastry.
 
Hartuj cycki w 8 mc :p podobno trzeba szorstka strona gabki
Mi już w szpitalu mówili podczas porodu, że mam cycki stworzone do karmienia. W sumie to tylko przez jeden tydzień miałam strasznie poranione, że karmienie bolało. Ale faktycznie mały chwytał bez problemu. Swoją drogą trochę głupio mi było, jak położna masowała mi sutki, żeby jeszcze bardziej pobudzić poród 🙈
 
reklama
Do góry