reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Jestem myślami z Tobą 39 lat w marcu kończę i zaczęliśmy dopiero starania...
Dziewczyny !!! Nooo stresss!
Ja mam 37😀 staramy się od roku. Teraz mam cykl z duphastonem - 14.01 lekarz mowil
Abym się testowała
Dla uspokojenia powiedział mi ze takie gorące 30 to jak pare lat temu 20
Wiec POZYTYWNE NASTAWIENIE 😍
 
Na początku to po prostu zrób badania i zacznij przyjmować kwas foliowy i inne witaminy dla kobiet starających się zajść w ciążę. Na rynku tego pełno, a pamiętaj że kwas foliowy powinno się suplementowac na 3 msc przed planowaną ciążą.
Ja łykam mama dha premium bo jest polecany
Ale co to jest dziewczyny leki na stymulację bez lekarza?
 
reklama
Na początku to po prostu zrób badania i zacznij przyjmować kwas foliowy i inne witaminy dla kobiet starających się zajść w ciążę. Na rynku tego pełno, a pamiętaj że kwas foliowy powinno się suplementowac na 3 msc przed planowaną ciążą.
Ja łykam mama dha premium bo jest polecany
Tak tak falwit mama i kwas foliowy łykami już od 3 miesięcy...ale wy tu piszecie że coś jeszcze bierzecie...
 
Do góry