reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej, powiedzcie mi proszę, czy Wasi partnerzy biorący fertilman plus mówili o jakichś skutkach ubocznych/zmianach, które odczuli zaczynając kuracje?
Mój mąż bierze to dopiero 3 dzień, a póki co czuje lekkie perturbacje żołądkowe i zmienił mu się zapach potu na bardziej intensywny 🙈😂
 
reklama
Siemka dziewczyny! Staram sie byc na bierząco, ale wy szybkie jesteście 2 h mnie nie było i tyle stron! Gratki dla tych co maja 2 kreseczki.

ja czekając na @lub 2 kreski i badania w klinice na głowę dostaje. Jak zaraz po owi dziwnie sie czułam tak teraz nic a nic troszkę jajniki ciągną ale to naprawdę nic w porównaniu z bólem jakies 4 dni po owulacji, piersi eee tez jakoś nie bolą trochę sutki zaswędzia troszkę sa cięższe ale szału nie ma. I juz nie wiem czy brak objawów to dobra oznaka ja serio na głowę niedługo dostanę! ( dziaiaj jest 24dc, cykle mam 28-30) 1,5 starań i jedno wczesne poronienie w 7tc w wakacje.
Mnie od zawsze boli wszystko na @ już od 3dpo. W tym cyklu bylo całkiem inaczej, nie bolało nic, była kompletna cisza. Też ciągnęły mnie jajniki, też swędziały sutki i też piersi były cięższe. W dodatku po terminie @ dostałam pierwszy raz w życiu różowych plamień, temp była cały czas na wyższych. No i oczywiście to wszystko zwiastowało tyle co jedno wielkie NIC. Wredna @ przyszła, spóźniona o 2 dni ale przyszła. Już nigdy więcej nie będę brać do siebie żadnej nowej rzeczy, która pojawia się po owu, bo to u mnie znaczy nic więcej jak tylko nadchodzący okres [emoji19]
 
Hej, powiedzcie mi proszę, czy Wasi partnerzy biorący fertilman plus mówili o jakichś skutkach ubocznych/zmianach, które odczuli zaczynając kuracje?
Mój mąż bierze to dopiero 3 dzień, a póki co czuje lekkie perturbacje żołądkowe i zmienił mu się zapach potu na bardziej intensywny 🙈😂
Mój dopiero dzisiaj zaczął
 
Hej, powiedzcie mi proszę, czy Wasi partnerzy biorący fertilman plus mówili o jakichś skutkach ubocznych/zmianach, które odczuli zaczynając kuracje?
Mój mąż bierze to dopiero 3 dzień, a póki co czuje lekkie perturbacje żołądkowe i zmienił mu się zapach potu na bardziej intensywny 🙈😂
Nie, mój nie miał żadnych skutków ubocznych 🤷‍♀️
 
Mnie od zawsze boli wszystko na @ już od 3dpo. W tym cyklu bylo całkiem inaczej, nie bolało nic, była kompletna cisza. Też ciągnęły mnie jajniki, też swędziały sutki i też piersi były cięższe. W dodatku po terminie @ dostałam pierwszy raz w życiu różowych plamień, temp była cały czas na wyższych. No i oczywiście to wszystko zwiastowało tyle co jedno wielkie NIC. Wredna @ przyszła, spóźniona o 2 dni ale przyszła. Już nigdy więcej nie będę brać do siebie żadnej nowej rzeczy, która pojawia się po owu, bo to u mnie znaczy nic więcej jak tylko nadchodzący okres [emoji19]
Nie ma sensu się nakręcać jakimiś objawami, bo to mogą być tylko wymysły wyimaginowane przez nasz mózg z powodu silnej chęci zajścia w ciąże 🤷🏻‍♀️ Później tylko dochodzi do rozczarowania, a każdy kolejny cykl powoduje jeszcze większą presję...i choć sama staram się już jakiś czas to podchodzę do tego na luzie, jak wszystko ze sobą zewspółgra w odpowiednim momencie i czasie to na pewno każda z nas zobaczy upragnione ⏸ jak to moja mama mówi - każdemu z nas jest coś pisane, także dziewczęta głowy do góry ❤️ i w najbliższym cyklu może warto by było skupić się na przyjemności ze zbliżenia, a nie jakbyście chciały ugościć cała armię na obiad 😜
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Wczoraj czytałam artykuł o zgłaszanych problemach z cyklami owulacjami ze zmianami w PMS że kobiety nagle dostają okresu a są po menopauzie, że mimo brania tabletek też się wszystko rozjeżdża i w tej dużej mierze przyczyną u przebadanych kobiet, które zgłaszały zmiany których do tej pory nie bylo chorowały na covida. Badają obecnie jakie jeszcze zmiany w naszych organizmach sieje covid.
 
Ostatnia edycja:
Do góry