reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny podpowiecie co o tym myśleć?
Normy w tym labo są widzę zupełnie inne niż te wartości 1-3, o których tu mówimy [emoji2296]
Screenshot_20210108_152729.jpeg
 
reklama
Dziewczyny podpowiecie co o tym myśleć?
Normy w tym labo są widzę zupełnie inne niż te wartości 1-3, o których tu mówimy [emoji2296]Zobacz załącznik 1224111
ja bym się skupiła na normach laboratorium. Wiadomo najwiecej powie ci gin, ale jak jesteś mniej więcej w połowie przedziału dla swojego wieku to powinno być ok
 
Siemka dziewczyny! Staram sie byc na bierząco, ale wy szybkie jesteście 2 h mnie nie było i tyle stron! Gratki dla tych co maja 2 kreseczki.

ja czekając na @lub 2 kreski i badania w klinice na głowę dostaje. Jak zaraz po owi dziwnie sie czułam tak teraz nic a nic troszkę jajniki ciągną ale to naprawdę nic w porównaniu z bólem jakies 4 dni po owulacji, piersi eee tez jakoś nie bolą trochę sutki zaswędzia troszkę sa cięższe ale szału nie ma. I juz nie wiem czy brak objawów to dobra oznaka ja serio na głowę niedługo dostanę! ( dziaiaj jest 24dc, cykle mam 28-30) 1,5 starań i jedno wczesne poronienie w 7tc w wakacje.
 
Dziewczyny podpowiecie co o tym myśleć?
Normy w tym labo są widzę zupełnie inne niż te wartości 1-3, o których tu mówimy [emoji2296]Zobacz załącznik 1224111
Co prawda sama jeszcze nie robiłam tego badania, ale wcześniej czytałam właśnie o podobnych normach jak w Twoim labo (pamietam, że dla mnie było max ok 7).
 
reklama
Do góry