reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Przepraszam, że to powiem ale nie wiem jak wyglądają Twoje "starania" skoro caly czas mylisz dzień cyklu z dniem po owulacji. Raz piszesz, że masz cykle 29 dni i czy jest sens robić bete w 26-27, a za chwilę piszesz o 16 dc. DC to Dzień Cyklu i liczy się wszystkie dni po kolei i D pierwszego dnia miesiączki włącznie. A DPO to Dni Po Owulacji i zaczyna się je liczyć od pierwszego dnia po owulacji. Więc powiedz jeszcze raz w którym dniu cyklu jesteś i ile to jest dni po owulacji

Pomyliłam się bo jestem w pracy mam urwanie głowy, próbuje wszystko szybko zrobić i na szybko odpisywalam stad wynikła ta pomyłka. Ponadto strasznie się stresuje bo jeśli nie dostane teraz okresu to czeka mnie mało przyjemne badanie jajowodów.. Moje starania wyglądają tak ze z badań do wykonania pozostała mi już tylko ta drożność, łykam leki, obserwuje śluz, partner również przebrany wiec wydaje mi się ze kroki w tych staraniach poczyniłam już niemałe..
Mam cykle regularne 29dni. W 16dc miałam owulacje. Dziś mam 26dc. Narazie jednak się wstrzymam z testami i poczekam do wtorku.
Jestem na tym forum dopiero kilka dni stad tez nie znam wszystkich skrótów jakich się używa, wcześniej (przed staraniami) po prostu nie widziałam potrzeby żeby umieć rozczytywac DPO. Pierwsze co przyszło mi na myśl w związku z nim to Dni po Okresie 🤣
 
Czy któraś z Was bierze Inofem? Ginka mi nie powiedziała jak to brać i pije jedną saszetke dziennie, a teraz wyczytalam czy to chyba powinny być dwie....wiyzte mam dopiero za 2 tyg 😒
Teraz nie ale kiedyś pilam po dwie saszetki naraz, obecnie zazywam Ovarin (podobne działanie ale w tabletkach bo nieznosze saszetek do picia)
 
I teraz wszystko ma sens [emoji6] jeśli owulacja była w 16 dc to w teraz jest 10 dpo teoretycznie może już wyjść i test taki domowy i beta. Ale może, a nie musi bo dalej do zagnieżdżenia może dojść dopiero w 12 dniu po owulacji i wtedy bete wykryjesz mniej więcej w 14 dpo. Ja uznaje, że test w 14 dpo jest już w 100% dla mnie wiarygodny i wtedy też zamierzam testować
Pomyliłam się bo jestem w pracy mam urwanie głowy, próbuje wszystko szybko zrobić i na szybko odpisywalam stad wynikła ta pomyłka. Ponadto strasznie się stresuje bo jeśli nie dostane teraz okresu to czeka mnie mało przyjemne badanie jajowodów.. Moje starania wyglądają tak ze z badań do wykonania pozostała mi już tylko ta drożność, łykam leki, obserwuje śluz, partner również przebrany wiec wydaje mi się ze kroki w tych staraniach poczyniłam już niemałe..
Mam cykle regularne 29dni. W 16dc miałam owulacje. Dziś mam 26dc. Narazie jednak się wstrzymam z testami i poczekam do wtorku.
Jestem na tym forum dopiero kilka dni stad tez nie znam wszystkich skrótów jakich się używa, wcześniej (przed staraniami) po prostu nie widziałam potrzeby żeby umieć rozczytywac DPO. Pierwsze co przyszło mi na myśl w związku z nim to Dni po Okresie [emoji1787]
 
Pomyliłam się bo jestem w pracy mam urwanie głowy, próbuje wszystko szybko zrobić i na szybko odpisywalam stad wynikła ta pomyłka. Ponadto strasznie się stresuje bo jeśli nie dostane teraz okresu to czeka mnie mało przyjemne badanie jajowodów.. Moje starania wyglądają tak ze z badań do wykonania pozostała mi już tylko ta drożność, łykam leki, obserwuje śluz, partner również przebrany wiec wydaje mi się ze kroki w tych staraniach poczyniłam już niemałe..
Mam cykle regularne 29dni. W 16dc miałam owulacje. Dziś mam 26dc. Narazie jednak się wstrzymam z testami i poczekam do wtorku.
Jestem na tym forum dopiero kilka dni stad tez nie znam wszystkich skrótów jakich się używa, wcześniej (przed staraniami) po prostu nie widziałam potrzeby żeby umieć rozczytywac DPO. Pierwsze co przyszło mi na myśl w związku z nim to Dni po Okresie [emoji1787]
A robiłaś kiedyś monitoring? Sprawdzałaś czy w ogóle masz owulacje?
 
Badania zrobione, od dwóch miesięcy biorę duphaston bo progesteron niski coś ok 0,71-0,83 w różnych dniach cyklu. Tsh było 2,7 teraz mniej więcej 0,6. AMH coś ok 11 przez pco. Także q tym miesiącu z supli pije tylk zioła i łykam Wiesiołek. Zobaczymy. Poniżej wstawię wyniki męża. Pozdrawiam
 
reklama
Badania nasienia
 

Załączniki

  • faa9e363-fdae-45b2-a0ce-e4986c98a30a.jpg
    faa9e363-fdae-45b2-a0ce-e4986c98a30a.jpg
    101,2 KB · Wyświetleń: 71
Do góry