reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Narzeczony w pracy jeszcze[emoji4]. A miałam pójść tylko do łazienki a przy okazji wyjełam ten test z kosmetyczki. Leżały tam dobry miesiąc bo nie miałam ich wcale używać. Czekam aż wróci i chyba nie wytrzymam i pokażę ten test... Jak tu się teraz skupić w pracy, głowa będzie totalnie gdzie indziej[emoji2960][emoji2960][emoji2960][emoji7]
Zamiast kolacji robić, świętować! Niech mąż zrobi. Albo zamów pizze czy co tam lubisz. Zasłużyłaś! ;) No i : GRATULACJE [emoji7]
 
Dziewuszki, jeszcze jedno pytanie mam czy któras z was bada sobie szyjke macicy i sluz? Bo ja Tak i moje szyjka przeważnie jest ciągle lekko uchylona, A nigdy jeszcze nie urodziłam, więc może to jest cOs nie tak? Zamknięta na amen bywa raz na ruski rok.
 
[emoji15][emoji15][emoji3064]🥲
Brak mi słów![emoji2960][emoji7] Dziewczyny nie wierze w to[emoji24][emoji173]Zrobiłam ten test tak o, bo miałam tylko ten jeden. Jestem w 29dc, do okresu według Flo pozostały mi 4dni. Tak naprawdę po grudniowym okresie który spadł na mnie jak grom. Zwolniliśmy ze staraniami. Byłam pewna, że w tym i tak nic nie wyjdzie. Damy sobie na pare miesięcy spokój, przestaniemy o tym myśleć. A tu taka niespodzianka. Planowałam ten test zrobić w niedziele ewentualnie poniedziałek by zobaczyć i tak śnieżną biel... Zobacz załącznik 1223896Zobacz załącznik 1223900
Gratulacje! Ale mocne krechy! U mnie takie mocne to dopiero z tydzień po terminie @ wychodziły :-D

:D ja sie pokaze zaraz w 9 mc :D haha mialam 120 w obwodzie. Rok temu w sylwestra :p 37 tcZobacz załącznik 1223927
Piękna mamusia 😍 Ja w piątek pomagalam mamie w restauracji a o północy już wody odeszły i kierunek szpital przy pierwszej ciąży, był to dokładnie 40tydz ciąży. W drugiej ciazy miałam dwa podejścia do szpitala bo raz był fałszywy alarm, skurcze co dwie minuty które przeszły jak weszłam do szpitala to mnie do domu odeslali i urodziłam tydzień później, o 12 lekarz mnie badał i stwierdził że jeszcze to nie poród (byłam już po terminie kilka dni) więc pojechalam do domu a mam 70km , koło północy skurcze mocne wiec kierunek szpital i był ten sam lekarz zdziwiony że już mnie dziś badał, urodziłam 15 minut później :-)
 
Gratulacje! Ale mocne krechy! U mnie takie mocne to dopiero z tydzień po terminie @ wychodziły :-D


Piękna mamusia 😍 Ja w piątek pomagalam mamie w restauracji a o północy już wody odeszły i kierunek szpital przy pierwszej ciąży, był to dokładnie 40tydz ciąży. W drugiej ciazy miałam dwa podejścia do szpitala bo raz był fałszywy alarm, skurcze co dwie minuty które przeszły jak weszłam do szpitala to mnie do domu odeslali i urodziłam tydzień później, o 12 lekarz mnie badał i stwierdził że jeszcze to nie poród (byłam już po terminie kilka dni) więc pojechalam do domu a mam 70km , koło północy skurcze mocne wiec kierunek szpital i był ten sam lekarz zdziwiony że już mnie dziś badał, urodziłam 15 minut później :-)
;p ja mialam porod dla leniwych czyli cesarka.
 
Dziewuszki, jeszcze jedno pytanie mam czy któras z was bada sobie szyjke macicy i sluz? Bo ja Tak i moje szyjka przeważnie jest ciągle lekko uchylona, A nigdy jeszcze nie urodziłam, więc może to jest cOs nie tak? Zamknięta na amen bywa raz na ruski rok.
ja pisałam o tym wczoraj chyba jak sprawdzałam wykresy innych dziwczyn które oznaczają szyjkę w wykresach że bardzo różnie mają, niektóre mają otwarta przez większość cyklu inne otwarta w okresie owulacjo około 5-8dni, nie wiem czy to problem to chyba pytanie do gina, Ja mam niewydolność i ponoć ciągle otwarta, ale to przez moją przypadłość, tylko tyle wiem 🤷‍♀️
 
Ale rezerwę wykazuje tylko badanie AMH... Lekarz nie zobaczy rezerwy [emoji28]
Nieprawda, do oceny rezerwy jajnikowej może służyć liczba pęcherzyków antralnych a także wartość innych hormonów niż AMH. Wrzucam fotkę
Już się zagłębiłam i to jest ta rezerwa
Jeśli chcesz ocenić rezerwę jajnikową zbadaj AMH i FSH w 2-5 dc
Screenshot_20210107-230207~2.jpeg
 
reklama
Haha jak Ty waleń.. to ja nie wiem.. dla mnie chyba nie ma tak dużego zwierzęcia [emoji39] u mnie to chyba też tendencja tylko że do bycia XXL, moja matka tak samo jak ja.. normalnie szczupła babka a w ciąży szybciej by ją przeskoczył niż obszedł [emoji85][emoji85]
W drugiej ciąży bez coli i pączków +8 więc chyba mam takie tendencję poprostu :)
W drugiej ciąży to laska byłam [emoji41] w pierwszej waleń
 
Do góry