reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja 2 lata temu miałam 78😱 zaczęłam stosować deficyt kaloryczny (jadłam około 1400/1500kcal) jadłam wszystko ale z umiarem, dołożyłam trochę więcej ruchu i powoli chudłam, aż doszłam do 65 i teraz pozostaje mi zwiększyć ilość ruchu żeby dojść do 63😁
:D no ja tez... mack i 5 piw wcale kaloryczne przedwczoraj nie byly :D ale musialam zechlac pale jak uslyszalam najpierw ze mam bardzo bardzo bardzo wspaniale wyniki z biopsji, ale to czy bede sie starac zalezy od cytologii :D zaczynam cierpiec na wkurwice.
 
reklama
Dziękuje bardzo! [emoji175][emoji847][emoji4] Boje się, że ten test jest jakiś zepsuty[emoji3064] Nie mogę uwierzyć w to. Znalazłam w worku testów owulacyjnych drugi. Czyli były dwa wolne. A miałam je zamiar użyć gdzieś za pół roku.
Gratuluję!!! [emoji3590][emoji7] Wspaniałych i nudnych 9 miesięcy [emoji3590] opowiedz nam jak to było w tym cyklu
 
Teraz mam tak... W tle widać skąd mój nick 😁
 

Załączniki

  • IMG_20201224_213309.jpg
    IMG_20201224_213309.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 122
reklama
Dziękuje! [emoji4][emoji847] Teraz czeka mnie chyba najważniejsze sprawdzenie... dwie bety w Diagnostyce. Znowu ta radość pomieszana ze stresem wróciła... tak jak te pare cykli wstecz.
Na spokojnie. Będzie wszystko dobrze. Nie możesz myśleć inaczej! Pamiętaj, że myślami przyciągasz 💁‍♀️ zobaczysz będzie wszystko dobrze❤️
 
Do góry