reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja się nie odzywałam, bo od grudnia jak mnie zaatakowała @ to już miałam dosyć. Przestałam tak często tu wchodzić, wiesz musiałam uspokoić głowę, emocje i uważać by przez to nakręcanie się w pracy mi się nie popsuło. A teraz tak bez przekonania sobie siknęłam i szok, ogromny szok[emoji4][emoji85][emoji87] Dziękuje bardzo, ale póki nie będzie 2x beta hcg będę zestresowana max!
Myślałam o Tobie dziś! Miałam już wywołać Cię do tablicy co tek cicho siedzisz [emoji16][emoji3590] Gratuluję!
 
reklama
Nie wiem ile razy mi łzy poleciały od momentu sikania na test... emocje są! A miałam kolacje robić i w sumie już mi brak natchnienia na gotowanie dziś. Tutaj takie wieści🥲🥲[emoji4]
Zamiast kolacji robić, świętować! Niech mąż zrobi. Albo zamów pizze czy co tam lubisz. Zasłużyłaś! ;) No i : GRATULACJE 😍
 
Ja jak wyniki histo po łyżeczkowaniu dostałam to też piłam jak głupia 😅 i wyłam. Bo byłam pewna, że mam rakersa....
:D wez.... ile trzeba czekac, oni sa nienormalni. Moj gin juz po 2,5 tyg je widzial. Dobrze ze mi powiedzial bo swieta bylby straszne. Ale przechodzily mi mysli sc ficition czy lekarz sie nie pomylil :D ... Tak czy siak poglaskal mnie jak swinie a potem obalil obuchem odpowiadajac na pyt o ciaze "zrobimy cytologie i pomyslimy". :D Musialbyc zdziwiony ze z tak dobrym wynikiem wyszla mu tak wku.. pacjentka. Kazda inna by skakala z radosci ze nie ma rakersa ani dyspazji, a co dopiero z bardzo dobrym wynikiem a tu przylazlam taka ja z mina wkurzonego szopa. XD
 
Dziękuje! [emoji7][emoji4][emoji847]Nie spodziewałam się totalnie, 2 a co dopiero takich tłustych! Chyba sikne w sobote z rana na kolejny test by mnie trochę utwierdził, poza laboratorium i zrobieniem Bety...
Ja w 1 ciąży to jeszcze ze 3 dni z rzędu robiłam żeby się upewnić czy nie mam omamów jakichś 😜
 
Ja się nie odzywałam, bo od grudnia jak mnie zaatakowała @ to już miałam dosyć. Przestałam tak często tu wchodzić, wiesz musiałam uspokoić głowę, emocje i uważać by przez to nakręcanie się w pracy mi się nie popsuło. A teraz tak bez przekonania sobie siknęłam i szok, ogromny szok[emoji4][emoji85][emoji87] Dziękuje bardzo, ale póki nie będzie 2x beta hcg będę zestresowana max!
W takim razie chwal się betą jak już zrobisz 😊
Ucieszylam się jakbym swoje krechy zobaczyła 😁
 
reklama
Do góry