reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja do mojej pisze i wystawia mi e-receptę jak mi się coś kończy, a niedawno byłam 🤷‍♀️
:D mozna? mozna. Kurde jak mi nie dadza zachodzic w ciaze to moze znow se pobiore... Schudne przynajmiej. Mam depresje po zobaczeniu siebie na filmie. Pocieszalam sie ze jak zajde w ciaze to nie bedzie mialo znaczenia, ale znow moje starania zawieszone do ujjj wie kiedy. Jeszcze toche i bede cierpiec na ciaze urojone.
 
reklama
Co miesiąc mam objawy ciąży i testuje wcześniej, niepotrzebnie, jak się później okazuje, ale o 🤷🏻‍♀️ ja mam trochę nerwa, ale chyba w druga stronę u mnie, że jeszcze spoko, jeszcze trudno. Chociaż tak mnie wszystko wkur.ia wokół, że już bym chciała :)
Cieszę si, ze nie tylko ja tak mam ( chociaz wolałbym, żebyśmy byle miłe zaskakiwanie jednak kreseczka 2) do mnie bez kija nie podchodź, staram sie nie filmować ale cieżko oj cieżko
 
Ja nie mam motywacji, bo może za chwilę kolejna i znowu się roztyję [emoji16]
:D mozna? mozna. Kurde jak mi nie dadza zachodzic w ciaze to moze znow se pobiore... Schudne przynajmiej. Mam depresje po zobaczeniu siebie na filmie. Pocieszalam sie ze jak zajde w ciaze to nie bedzie mialo znaczenia, ale znow moje starania zawieszone do ujjj wie kiedy. Jeszcze toche i bede cierpiec na ciaze urojone.
 
[emoji15][emoji15][emoji3064]🥲
Brak mi słów![emoji2960][emoji7] Dziewczyny nie wierze w to[emoji24][emoji173]Zrobiłam ten test tak o, bo miałam tylko ten jeden. Jestem w 29dc, do okresu według Flo pozostały mi 4dni. Tak naprawdę po grudniowym okresie który spadł na mnie jak grom. Zwolniliśmy ze staraniami. Byłam pewna, że w tym i tak nic nie wyjdzie. Damy sobie na pare miesięcy spokój, przestaniemy o tym myśleć. A tu taka niespodzianka. Planowałam ten test zrobić w niedziele ewentualnie poniedziałek by zobaczyć i tak śnieżną biel... Zobacz załącznik 1223896Zobacz załącznik 1223900
Gratulacje 😍 piękne krechy !
 
Ja nie mam motywacji, bo może za chwilę kolejna i znowu się roztyję [emoji16]
:p ja od ciazy zwalilam 22 kg. Ugrzezlam. Wacham sie 64-66. Jak sie schlalam przedwczoraj tak napuchlam i wazylam 2 kg wiecej :D teraz juz znow mysle ze jutro bedzie 64... I tak od listopada. ale przestalam przez stres zwiazany z cytologia dbac o diete i cwiczenia. Stwierdzilam, ze zdrowe zycie uja mi dalo skoro cytologia jeszcze gorsza to wjechaly maki i kebsy na salony. Teraz sie wzielam znow za siebie... ale to trwa... nikt nie chudnie w tydzien a z dyszke bym zwalila....
 
reklama
:D ja sie pokaze zaraz w 9 mc :D haha mialam 120 w obwodzie. Rok temu w sylwestra :p 37 tc
template.jpg
 
Do góry